banner341

Kelle Paşa'nın yeni single'ı çıktı

Kelle Paşa Grubu, "3 maymun" isimli yepyeni şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. 3 Maymun dijital platformlar üzerinden yayınladı.

Kelle Paşa'nın yeni single'ı çıktı ABONE OL

Müzikal olarak uzun bir evrim sürecine sahip olan Kelle Paşa, 2017 yılında Ozan Aktı, Semih Nevşehirli ve Emre Türkmen tarafından kuruldu. 2019 yılında, Metehan Güler’in gruba katılması ile ilk teklisini yayınlayan Kelle Paşa, Metehan Güler’in ekipten ayrılmasının ardından Metin Bahtiyar ve Deniz Güler’in katılımı ile her anlamda son şeklini buldu.

Cesaret isteyen bir tarza sahip olan Kelle Paşa’nın en önemli özellikleri; yoğun hacim ama iyi bir denge, bol enerji, yüzde yüz gerçek ses ve hepsinden önemlisi gerçek dostluktur.

Funk ve 90’lı yılların rock müziğinin enerjisini kompozisyonlarında fazlası ile hissedeceğiniz grup, felsefesini şöyle açıklıyor; 

"Dinleyici hep aynı kalıplara mahkum olmak zorunda değil, dijital seslerin sınırlarının ötesindeki dünya, dayatılan tek kalıp müziklerden çok daha fazla keyif vadediyor. Konserimize gelen her bir dinleyici, evine kesinlikle ve kesinlikle mutlu dönmelidir." 

Kelle Paşa'nın yeni single'ı "3 Maymun" tüm dijital platformlarda yayınlandı.

VOKAL - Metin Bahtiyar
GİTAR - Deniz Güler
BAS GİTAR - Emre Türkmen
TUŞLU ÇALGILAR - Semih Nevşehirli
DAVUL - Ozan Aktı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4