Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen “Medya Ödülleri” anketi öğrencilerin katılımıyla sonuçlandı. 24 bine yakın öğrencinin oyları sonucu belirlenen “En İyi Öğle Kuşağı Programı” ödülüne Star TV’de yayınlanan Olay Yeri programı layık görüldü.

Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu ABONE OL

İstanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde 15 Mart Perşembe günü gerçekleşen “Medya Ödülleri” sahiplerini buldu. “Yaşam Boyu Onur Ödülü”nden, “En İyi Kadın & Erkek Sanatçı”ya; “En İyi Sinema”, “Dizi ve Tiyatro Oyuncusu”ndan, “En İyi Tartışma” programı gibi 40’a yakın kategoride seçim yapan İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencileri, “Medyanın En’leri”ni seçti.

“En İyi Öğle Kuşağı Programı” ödülüne layık görülen Olay Yeri Programı’nın ödülünü alan sunucu Balçiçek İlter “Çok kısa bir sürede yaklaşık 34 ailenin yüzünü güldürdük. Faili meçhul cinayetleri aydınlatmak ve sır dolu kayıpları bulmak için ekibimizle birlikte titizlikle çalışıyoruz. Başarımızın karşılığı ödüllerle almak oldukça gurur verici. Tüm İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yayın hayatına başladığı dönemden bu yana televizyon izleyicisinin en sıkı takip ettiği yapımlardan biri olmayı başaran Olay Yeri programının sunucusu Balçiçek İlter, acılı ailelere verdiği destekle öne çıkıyor. Medya Takip Merkezi’nin 29 Ocak, 4 Şubat tarihleri arasında yaptığı araştırmaya göre sunucu, en çok konuşulan ve takip edilen gazeteci oldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4