Murat Karaçoban ve Yeşim Demir dünya evine girdi

Havza Belediyesi personeli Murat Karaçoban ve Yeşim Demir muhteşem bir nikah merasimi ile dünya evine girdiler. Genç çiftin nikahını Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir kıydı.

Murat Karaçoban ve Yeşim Demir dünya evine girdi

Havza Belediyesi personeli olan Murat Karaçoban hayatını Yeşim Demir ile birleştiren imzaları şahitlerin ve davetlilerin huzurunda attılar.
Kevser Parkında düzenlenen nikah merasiminde genç çiftin nikahını Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir kıyarken çiftin mutluluğuna şahitler ve çok sayıda davetli ortak oldu.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek; “Havza Belediyesi çok büyük bir aile. Ailemiz kıydığımız bu nikah ile yeni bir fert daha kazandı. Değerli kardeşimiz ve belediyemiz personeli Murat Karaçoban ve kıymetli kardeşimiz Yeşim hanıma mutluluklar dilerim. Allah birlikteliğinizi bir ömür boyu daim eylesin. Cenabı Mevla’m sizlere ülkemize, milletimize ve İslam alemine hayırlı nesiller yetiştirmeyi nasip etsin.”  Dedi.
Kıyılan nikah sonrası Havza Belediye Başkanı Özdemir nikah cüzdanını genç çifte verdi.
Murat Karaçoban ise tüm davetlilere katılımlarından ötürü teşekkür ederek; “Ailemiz adına bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca bizler için çok önemli olan bir günde nikahımızı kıyarak bizleri yalnız bırakmayan Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e teşekkür ederim.” Dedi.
Nikah merasimine Havza Belediyesi çalışanları, Karaçoban ve Demir ailelerinde bir çok davetli katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344