banner341

Newjoy Samsun'da hizmete giriyor

Bebek, çocuk ve genç mobilya grubundaki farklı çizgisi ile dikkat çeken Newjoy, Sakarya’dan yola çıkarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 19 Eylül 2015, Cumartesi günü, saat 15:30’da SAMSUN KUTLUKENT’te açılacak olan Newjoy mağazası Samsunlular’ı yeni nesil bebek, çocuk ve genç mobilyasındaki en son trendler ile tanıştırmak için yola çıktı. 2015 yılında yurtiçindeki mağaza sayısını 70’e çıkarmayı, yurtdışında ise 30 ülkeye ihracat yapmayı hedefleyen Newjoy’a Samsunlu ebeveyn ve çocukların ilgisi ise büyük.

Newjoy Samsun'da hizmete giriyor ABONE OL

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış sonrasına verdiği önemle de birçok markanın önüne geçen, bebek, çocuk ve genç mobilya gruplarındaki kalitesi ve farklı çizgisiyle dikkat çeken Newjoy, Sakarya-Hendek'te 40.000 metrekare açık, 17.000 metrekare kapalı alana sahip olan fabrikada, son teknoloji makinalar ile üretim yapıyor.

Yurtiçi ve yurtdışında çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirten Newjoy Yönetim Kurulu Başkanı Birol Öner, "Bebek, çocuk ve genç mobilyalarımızdaki farklı çizgilerimizle dünya markası olma yolunda kararlılıkla ilerliyoruz”, diyor.

Ürün kalitesi, tasarım ve hizmet anlayışıyla Samsunlu ebeveynlerin çok kısa sürede dikkatini çekmeyi başaran Türkiye’nin yeni nesil bebek, çocuk, genç markası Newjoy’un renkli dünyası ile tanışmak için Kutlukent’teki konsept mağazaya mutlaka uğrayın!

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2015, 08:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4