banner341

Niloya yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Her bölümünde çocuklara yeni bilgiler öğreten, öğretirken eğiten Türkiye’nin sevilen çizgi film karakteri Niloya, yeni bölümünde minik izleyicileri bambaşka bir macerada buluşturuyor.

Niloya yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? ABONE OL

Sevilen çizgi film karakteri, 11 Haziran Cuma günü Niloya YouTube kanalında yayınlanacak ‘’Saksı Çiçeği’’ bölümünde köyün çocuklarıyla birlikte kırlara fesleğen toplamaya giderken yanına aldığı saksı çiçeği begonyanın başına gelenleri konu alacak.
Hiç bitmeyen merakı ile öğrenme hevesini sürekli güncel tutan Niloya, minik izlyicilere yeni bilgiler öğretmeye devam ediyor. Niloya YouTube kanalında yayınlanan yeni bölümleriyle minik dostlarına keyifli ve öğretici zaman geçirmelerini sağlayan çizgi filmin 134. Bölümü Niloya’nın yanından ayırmadığı saksı çiçeği begonya ile birlikte yaşayacağı maceraları konu alıyor.
11 Haziran Cuma günü saat 15.00’ da Niloya YouTube kanalında ekrana gelecek 134. Bölümün konusu ise şöyle;
Köyün çocukları kırlardan, tepelerden fesleğen toplamak üzere bisikletleri ile birlikte Niloya’yı çağırmaya gelmişlerdir. Niloya elinde bir begonya çiçeği ile evden dışarı çıkar. Çiçeğin evden canının sıkılacağını düşünen Niloya, begonyasının da onlarla gelmesi gerektiğini söyler. Bu duruma ardakaşları şaşırsa da kabul ederler. Çiçeği yanından ayırmayan Niloya, bakalım kırlarda neler yaşayacak?

Samsun Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4