QUA Granite’in Mellow Gold serisi ile huzurlu yaşam

Üstün desen ve renk teknolojisiyle doğanın tüm canlılığını mekanlara taşıyan QUA Granite, günümüz trendleri doğrultusunda mekanlara benzersiz dekorasyon alternatifleri sunuyor.

QUA Granite’in Mellow Gold serisi ile huzurlu yaşam

QUA Granite’in huzur veren sadeliği ve yumuşak renk geçişlerine sahip Mellow Gold serisi, her görüşte kendine hayran bırakıyor. Doğal mermer görünümü ve sadeliği huzurlu ve iç açıcı yaşam alanları elde etme imkânı sunuyor.
Mutfak, banyo, tuvalet, merdiven, teras, antre, salon ve balkon gibi alanlarda kullanılabilen Mellow Gold serisi, yaşam alanlarına derinlik hissi katarken şık, doğal, modern ve estetik bir görünüm kazandırıyor.
60x120 cm ebadıyla iç mekân tasarımlarında boyut avantajıyla birlikte uygulama kolaylığı sağlıyor.
QUA Granite’in Mellow Gold serisi ve daha fazla teknik granit serisine qua.com.tr’den veya QUA Granite Karadeniz Bölge Müdürlüğü Samsun, Trabzon, Ordu, Rize, Kastamonu, Erzurum iletişim: 0 (536) 266 05 40 - Kutluser Qua Granit Samsun Magazası İletişim: (0362) 264 84 84 ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344