Recep İvedik 6 Afrika ya Netflix'ten Teklif İddiası!

Netflix'in Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler Sazan Sarmalı filminden sonra Recep İvedik 6'ya talip olduğu iddia edildi. Platformun film için 21 milyon TL teklif ettiği ileri sürüldü.

Recep İvedik 6 Afrika ya Netflix'ten Teklif İddiası! ABONE OL

Haberler.com'un haberine göre; Yılmaz Erdoğan'ın sinemalarda gösterimi devam eden Organize İşler Sazan Sarmalı filminin Netflix üzerinden yayınlanmasının yankıları devam ediyor. İddiaya göre Netflix şimdi de Recep İvedik 6'ya talip oldu. Şahan Gökbakar'ın bu ay vizyona girmesi beklenen filmi için 21 milyon TL teklif edildiği konuşuluyor. 38 yaşındaki yapımcı ve oyuncu ise konu hakkındaki sessizliğini şimdilik koruyor.
Cem Yılmaz ise "Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler Sazan Sarmalı filminin Netflix'e satılması hakkında, "Benim de haberim yoktu, ben de görünce şaşırdım" dedi. 45 yaşındaki komedyen "Benim filmlerim sinemalarda gösterime girecek" ifadesini kullandı.

Posta gazetesinin haberine göre ise; Netflix, şimdi de Recep İvedik 6’ya talip oldu. İddiaya göre Netflix, Şahan Gökbakar’ın yeni filmi ‘Recep İvedik 6’ya 3.5 milyon Euro teklif etti.

Habertürk’ün haberine göre ise de Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6’yı Netflix’e satmadı. Bu filmler izleyiciyle sinema salonlarında buluşacak.

Recep İvedik 6 Afrika'nın Şubat Ayında vizyona girmesi beklenirken, bunun mart ayına kalacağı yönünde de haberler gelmekte.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 23:47

Yalçın Karataş

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4