banner341

Sadakatsiz Oyuncuları hangi telefonu kullanıyor?

Milyonların takip ettiği Sadakatsiz dizisine bir cep telefonu markası sponsor oldu. Kusursuz tasarımı, şıklığı ve zarafeti temsil eden, performansıyla gücünü gösteren akıllı telefon ve akıllı ürünleriyle dizi oyuncularının tercihi olacağı öğrenildi.

Sadakatsiz Oyuncuları hangi telefonu kullanıyor? ABONE OL

Medyapım - Mednova ortak yapımı, çarşamba günleri Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Sadakatsiz dizisi ile bir akıllı cep telefonu markası sponsorluk anlaşması yaptı. 

Gerçekleştirilen iş birliği ile milyonların izlediği dizinin oyuncuları çekim sırasında OPPO'nun ürünlerini kullanacak.


Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de satışa sunulan Samsung’un son teknolojilerle geliştirdiği, efsanevi kamera özelliklerine sahip yeni Galaxy S21 Serisi raflardaki yerini aldı. Samsung, bu seride yer verdiği özelliklerin yanı sıra üretim sürecinde ve mağazalarında aldığı hijyen önlemleriyle ve mağazalarda temassız çalışabilen deneyim alanları ile tüketicilerin alışveriş esnasındaki beklentilerini de karşılayan bir deneyim sunuyor.

Tekirdağ'daki Asrın Hastanesi'nin başhekimi Doç. Dr. Asya Arslan, Tekirdağ'ın ünlü mimarlarından Volkan Arslan, Tekirdağ'da uzun yıllar belediye başkanlığı yapmış Haluk Güçlü'nün moda tasarımcısı kızı Derin Güçlü'nün dizideki tercihi üstün performansı ile dikkat çeken OPPO oldu.

Karakterlerden Bahar Gelik, Asrın Hastanesi'nin başhekim yardımcısı Derya Samanlı ve Haluk Güçlü'nün oğlu Demir Güçlü'nün dizideki tercihi ise kusursuz tasarımıyla dikkat çeken OPPO Reno4 oldu.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 21:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4