Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman? Sadakatsiz dizisi neden yayınlanmadı? Sadakatiz bu akşam var mı?

Yeni bölüm fragramı yayınlanmayan Sadakatsiz ne zaman yayınlanacak. Yeni Yıl Sadakatsiz Dizisi severler için tam bir kabus oldu. Bugün Sadakatsiz var mı, bu akşam yeni bölüm yok mu 2022? Sadakatsiz 46.yeni bölüm ne zaman? 12 Ocak Kanal D yayın akışı. Sadakatsiz Dizisi severler bu soruların cevaplarını arıyor.

Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman? Sadakatsiz dizisi neden yayınlanmadı? Sadakatiz bu akşam var mı?

Yeni Yıl Sadakatsiz Dizisi severler için tam bir kabus oldu. Dizinin yeni bölümünü merakla bekleyenler daha çok bekleyecek gibi duruyor. Çünkü daha yeni bölümün fragmanı bile yayınlanmadı. Dizinin sevenleri Sadakatsiz Dizisi final yaptı da bizim mi haberimiz oldu diye yorumlar yapmaya bile başladı. 

Konuyla ilgili olarak ulusal haber kanalları da Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman? Sadakatsiz dizisi neden yayınlanmadı? Sadakatiz bu akşam var mı? sorularıyla birlikte haber yaptılar. 

Sadakatsiz hayranları verilen yılbaşı tatilinin ardından merakla 46. Bölümü bekliyordu. Çarşamba günleri ekranlara damga vuran Sadakatsiz yerine Kanal D 12 Ocak yayın akışında yabancı sinema Logan Wolverine görünce Sadakatsiz neden yok, final mi yaptı? Sorularına yanıt aranmaya başlandı. Sadakatsiz’in bu akşam neden olmadığı, yeni bölümün ne zaman olacağı merak ediliyor. Sadakatsiz’in yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağına henüz belli değil.
Kanal D ekranlarının sevilen yapımlarından Sadakatsiz’in 46. Bölümü yerine bu akşam Logan Wolverine yer alıyor. Son bölümde Ali’nin geçirdiği kaza dizideki gerilimin iyice artmasına neden olmuş, dizinin yeni bölümü daha çok merak edilmişti. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in başrolünü paylaştığı Sadakatsiz’in yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Peki, Sadakatsiz neden yok, final mi yaptı? Sadakatsiz yeni bölümü ne zaman?

SADAKATSİZ NEDEN YOK?
Sadakatsiz ve birçok dizin yeni yılın ilk haftalarında yayınlamadı. Her yılın ilk ayında reklam bütçelerinin belirlenmesi dizlerin yayınlanmama nedeni olarak gösteriliyor.
Sadakatsiz 29 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Aras’ın evlilik teklifini kabul eden Asya, Volkan ve Ali’nin itirazlarına rağmen bu evliliği gerçekleştirme kararı almıştı. Ancak Ali’nin geçirdiği kaza dengeleri bir anda alt üst etti.
Asya’nın bundan sonra alacağı karar ise merak konusu oldu.

Sadakatsiz Son Bölüm de neler oldu?
Sadakatsiz 29 Aralık Çarşamba yayınlanan 45. yeni bölümde Ali'nin geçirdiği kaza, Volkan ve Asya'nın kabusu oluyor!

Asya’nın Aras’ın evlilik teklifini kabul etmesi, Volkan ve Ali cephesinde soğuk rüzgarlar estirse de Asya kararından dönmemeye kararlıdır. Volkan ile Derin’in boşanma davası yeni bir dönemece doğru ilerlerken Haluk’un Aras’ın geçmişi konusundaki ketum tavrı soru işaretlerini derinleştirir. Aras’ın Ali’yle bir araya gelmek üzere yarattığı fırsat gerilimi bir kez daha yükseltirken, Asya’nın yeni seneye dair umutlarını bekleyen büyük tehlike ne olacaktır?

Sadakatsiz son bölüm

Sadakatsiz yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

12 OCAK KANAL D YAYIN AKIŞI... 
09.00 Neler Oluyor Hayatta?
11.00 Asi
13.00 Gelinim Mutfakta
16.00 Arka Sokaklar
18.45 Kanal D Ana Haber
20.00 Logan Wolverine
22.45 Sadakatsiz-Tekrar

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2022, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344