banner341

Sadakatsiz yeni bölüm neden yok, Sadakatsiz neden yayınlanmadı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz'in yeni bölümünün bu hafta yayınlanmayacağı öğrenilirken, dizi severler Sadakatsiz neden yayınlanmadı? Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorularının yanıtlarını aradılar. İşte detaylar haberimizde...

Sadakatsiz yeni bölüm neden yok, Sadakatsiz neden yayınlanmadı? ABONE OL

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz'in bu hafta yılbaşı arası nedeniyle yayınlanmayacağı öğrenildi. Sadakatsiz yeni bölümüyle 13 Ocak'ta ekrana geleceği öğrenildi.
Her Çarşamba akşamı Kanal D'de ekrana gelen gerek konusu gerekse oyuncuları ve karakterleri ile iddialı dizi Sadakatsiz bu hafta yayınlanmayacak.
Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi Yılbaşı arası veren sevilen dizi Sadakatsiz'in yeni bölümü 13 Ocak'ta ekrana gelecek.

Sadakatsiz son bölümü
Sadakatsiz 30 Aralık Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Asya'ya saldıran kişinin kim olduğu ortaya çıktı. Asya'nın uğradığı saldırı hem Asya-Ali, Volkan- Derin cephesinde beklenmedik sonuçlar doğurur.
Bahar ve Mert'in ilişkileri yeni bir sınavdan geçerken, Gönül kızının evliliği için ipleri elinden bırakmamaya kararlıdır.
Vakıf yararına yapılacak kermes herkesi bir araya getirirken, şüphelerinin peşinden giden Derin hangi gerçeklerle yüz yüze gelecektir.
Derin'in korktuğu başına gelecek midir? Volkan'ın gizli kullandığı telefonda neler var? Derin, bu duruma nasıl tepki verecek? Yoksa Asya'nın başına gelenler Derin'in de mi başına gelecek?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4