banner341

Samsun Atakum Açık Hava Yaz Etkinlikleri nerede saat kaçta yapılıyor?

Samsun Büyükşehir Belediyesi Açık Sahne Yaz Etkinlikleri Atakum Çobanlı iskelesi’ nde her akşam saat 19.00’da Samsunlularla buluşuyor.

Samsun Atakum Açık Hava Yaz Etkinlikleri nerede saat kaçta yapılıyor? ABONE OL

Samsun Büyükşehir Belediyesi, düzenlediği yaz konserleri ile Samsunlulara unutulmaz anlar yaşatıyor. Birbirinden güzel türküler ve halk oyunları gösterileriyle vatandaşlara keyifli bir yaz akşamı yaşatan Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecinin başlamasıyla vatandaşlara stres attırdı. 
Koronavirüs salgını nedeniyle geçen yıl iptal edilen etkinlikler bu yıl birbirinden güzel eğlencelerle geri döndü. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı koordinesinde hazırlıkları tamamlanarak 2 Temmuz’da start alan ve 18 Eylül tarihine kadar devam edecek etkinlikler her akşam saat 19.00’da Atakum ilçesi Çobanlı İskelesi’nde Samsunlulara keyifli anlar yaşatacak. Bu tarihler arasında aynı etkinlikler İlkadım Tütün iskelesi ve Canik Millet Bahçesi’nde de gerçekleştirilecek. Program akışları ise belediyenin sosyal medya hesapları, internet sitesi ve Kültür ve Sosyal İşler Şube Daire Başkanlığı’ndan da takip edilebilecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4