Samsun Piazza da Çocuklara Sürpriz Var!

Samsun Piazza AVM’nin küçük ziyaretçileri, birbirinden renkli etkinliklerle unutulmaz bir yarılı tatili geçirecekler.

Samsun Piazza da Çocuklara Sürpriz Var! ABONE OL

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çocukların büyük bir heyecanla bekledikleri sömestr tatili için birbirinden renkli etkinlikler hazırladı. Üstelik tüm bu etkinliklere katılım ücretsiz olup etinlik giriş noktasında piazza club başvuru formunun doldulması yeterlidir.
Çocukların 21. Yüzyıl becerileri ile donatılmasına imkan sağlayacak organizasyonlar, AVM’nin zemin katındaki etkinlik alanında gerekleşecek. Şenlik tadında geçecek etkinlikler,  kapsamında, 14 Ocak’ta Doğa Koleji İşbirliğinde başlayan Robotik Kodlama, Akıl Oyunları ve çeşitli atölye çalışmalarının yapılacağı etkinlikler hergün saat 13.00 ile 19.00 arasında 17 Ocak tarihine kadar devam edecek.

PLAY-DOH TOUCH 
19 Ocak ile 27 Ocak tarihler arasında, hergün saat 12.00 ile 20.00 arasında, miniklerin hayal gücünü geliştiren “Play Doh Touch” etkinliği gerçekleştirilecek.  4 ile 12 yaş grubu çocuklara açık olacak etkinlikte, minik ziyaretçiler, Play-Doh oyun hamuruyla yeteneklerini keşfetme imkanı bulacaklar. Play-Doh Touch  ile rengârenk maceralarla dolu bir dünya oluşturma fırsatı bulacak olan çocuklar, hayal güçlerinin sınırlarını zorlayacaklar.

ÜRETEN NESİL ATÖLYESİ
Piazza AVM, 28 ile 29 Ocak tarihlerinde, hergün 13.00 ve 19.00 saatleri arasında  minik ziyaretçilerini “Fabrika Maker - Üreten Nesil Atölyesi”nde konuk edecek. “Hayal et, üret, gelecek sensin” sloganı ile gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında, minik ziyaretçiler, “Ahşap Atölyesi”,  “Kağıt Atölyesi”, “3D Tasarım Atölyesi” ve “Mekatronik Atölyesi”nde yeteneklerini sergileyecekler. 5 ile 13 yaş grubu çocuklar, her saat başı gerçekleştirilecek etkinliklere 20’şer kişilik gruplar halinde katılacaklar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4