banner433

Seda Sayan O Ses Türkiye'den neden ayrıldı? O Ses Türkiye'nin yeni jürisi kim olacak?

O Ses Türkiye'nin jürisinde değişiklik oldu. Seda Sayan programdan ayrıldığını duyurdu. Peki Seda Sayan O Ses Türkiye'den neden ayrıldı, Acun Seda Sayan ilgili neler söyledi. O Ses Türkiye'nin yeni jürisi kim olacak? Ayrılan kişinin bayan olması sebebiyle gelen kişinin de bayan bir ünlü olacağı konuşuluyor.

Seda Sayan O Ses Türkiye'den neden ayrıldı? O Ses Türkiye'nin yeni jürisi kim olacak?

Acun Ilıcalı'nın "O Ses Türkiye'nin jürisinde değişiklik olacak" sözlerinin ardından yarışmadan ayrılan isim Seda Sayan oldu. Dün akşam sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sayan, yorulduğu için yarışmadan ayrıldığını söyledi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir yayında O Ses Türkiye'nin jürisinde değişiklik olacağını söyledi. Bu açıklamanın ardından yarışmadan ayrılan isim belli oldu.

O Ses Türkiye'den ayrılan ismin Seda Sayan olduğu, fanlarıyla yaptığı yazışmalarla gece yarısı ortaya çıktı. Konuşmaların photoshop olma ihtimalini göz önünde bulunduran Temiz Magazin'den Seyhan Erdağ, Sayan ile iletişime geçti ve iddialarını doğru olup olmadığını sordu. Konu hakkında ilk açıklamasını yapan başarılı şarkıcı Seda Sayan, "Seyhancığım, bana 'O Ses'e devam mı?' diye soruldu. Ben Mart'ta zaten el sıkıştım, Yemekteyiz'e, O Ses Türkiye bitti" dedi.
 Seda Sayan O Ses Türkiye'den neden ayrıldı?

Hem Yemekteyiz hem de O Ses Türkiye'de çalışan Sayan, sözlerine şöyle devam etti: "Hakikaten çok yoruldum, hatırlasana geçen sezonu, hatırla nasıl agresiftim, hem O Ses, hem Yemekteyiz, hem konserler."

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir yayında O Ses Türkiye'nin jürisinde değişiklik olacağını söylemişti, yeni jüriyle ilgili açıklamayı da kısa zamanda yapacağı öğrenilirken, ayrılan kişinin bayan olması sebebiyle gelen kişinin de bayan bir ünlü olacağı konuşuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344