Thomas ve Arkadaşları İzle ve Kazan hediye sürprizi

Thomas ve Arkadaşları ile 23 Nisan’ı sürprizlerle kutluyor. 23 çocuğa Thomas ve Arkadaşları Tren Setleri hediye edilecek.

Thomas ve Arkadaşları İzle ve Kazan hediye sürprizi

Bu yıl Thomas ve Arkadaşları ile birlikte gerçekleştirilecek 23 Nisan Ödüllü Yarışmasında çocuklar oyun konsolu, dizüstü bilgisayar, tablet ve 23 Nisan’a özel tam 23 adet Thomas ve Arkadaşları Tren Setleri’ni kazanma şansı yakalayacak. Yarışma 2-24 Nisan tarihleri arasında yapılacak.
Thomas ve Arkadaşları ile, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı sürprizlerle dolu bir yarışmayla kutluyor. bir firmanın sponsorluğunda 2-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek yarışmada Thomas ve Arkadaşları’nın 23 Nisan’a özel yayınlanacak bölümünü izleyen çocuklar soruları kolayca yanıtlayabilecek.

En yaratıcı cevap ile yarışmaya katılan bir kişi oyun konsolu, bir kişi dizüstü bilgisayar, bir kişi de tablet kazanma şansı yakalarken, 23 çocuğa da Thomas ve Arkadaşları Tren Setleri hediye edilecek. Çocuklar yarışmaya çizgi filmi yayınlayan TV kanalının adresinden katılabilecek.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel yayınlanacak “Thomas ve Arkadaşları Özel: Sodor Kupası Yarışı” bölümünü izleyen çocuklar soruları rahatça cevaplayabilecek. Hem yarışmayı kazanmak hem de keyifli zaman geçirmek isteyen çocuklar, Thomas ve Arkadaşları Özel: Sodor Kupası Yarışı bölümünü Tv kanalından izleyebilecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4