banner341

Türkiye’nin ilk sakal yarışması için başvurular uzatıldı

Ünlü kuaför Özcan Tekcan’ın yanı sıra dijital medya danışmanı ve yazar Oğuzhan Saruhan ve 2016 İsveç sakal yarışması şampiyonu Mehmet Gökcek'in jüri üyeleri arasında bulunduğu "Sakal Star Türkiye" yarışması için başvuru süresi uzatıldı.

Türkiye’nin ilk sakal yarışması için başvurular uzatıldı ABONE OL

Türkiye’nin en tarz sakallarının seçileceği ve sakal bakımıyla ilgili tüm ihtiyaçları karşılayan e-ticaret platformu Sakalbaba.com tarafından organize edilen yarışmaya başvurular, 13 Haziran 2021 tarihine kadar kabul edilecek.

Başvurular online olarak devam ediyor

Tüm Türkiye’den başvuruların kabul edildiği ve Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen yarışmaya başvurular www.sakalbaba.com sitesinden ve yarışma için belirlenen koşullar esas alınarak yapılabiliyor. Yarışma finaline kalan ve jüri tarafından birinci, ikinci ve üçüncü olarak seçilecek 3 katılımcının yanı sıra 1 katılımcı da Onur Ödülü’ne layık görülecek.

Yarışmanın ödülleri açıklandı

Yarışma kapsamında birinciye 5.000 TL para ödülü + 1.000 TL değerinde Sakalbaba.com’da kullanabileceği hediye çeki, ikinciye 2.500 TL para ödülü + 750 TL değerinde Sakalbaba.com’da kullanabileceği hediye çeki, üçüncüye 1.500 TL para ödülü + 500 TL değerinde Sakalbaba.com’da kullanabileceği hediye çeki sunulacak. Onur Ödülü’nü kazanan isim ise, Sakalbaba.com’da kullanabileceği 1.000 TL değerindeki hediye çekinin sahibi olacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4