Aykar Konut İnşaat Fuarı'nda

Samsun'da inşaat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Aykar Konut ve Karadeniz Parke TÜYAP İnşaat Fuar’ında yerini aldı. Aykar Konut ve Karadeniz Parke fuarın ilgi odağı oldu.

Aykar Konut İnşaat Fuarı'nda
Sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile adından sıkça duyuran Aykar Konut ve Karadeniz Parke 22-25 Mart tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar alanında açık bulunan İnşaat Fuar'ında yerini aldı. Fuarın ilk gününde katılımcıların ilgi odağı olan Aykar Konut ve Karadeniz Parke katılımcıları standına davet etti. 
Firma sahibi Sezgin Aydın, "Samsun fuarcılık anlamında yıllardır duyduğu özlemi Tüyap Fuar ve Kongre merkezi ile gidermiş durumda. Bu yıl ki İnşaat fuarında bizde Aykar Konut ve Karadeniz Parke markalarımız ile yerimizi aldık. Fuarın şehrimize ve katılımcı firmalara önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Bizlerde Samsun'un yerli firmaları olarak il ve yurt dışından gelecek olan katılımcılara kendimizi gösterme imkânı buluyoruz. Tüm Samsun halkını fuar ziyaretlerinde standımıza davet ediyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4