Ameliyatsız Lazer ile Hemoroid (Basur) dikişsiz tedavi

Samsun Büyük Anadolu Hastanaleri "Lazer Proktoloji Uygulamaları ile Anorektal Cerrahi ve Hemoroid Tedavi" Merkezi'nde herkesin korkulu rüyası olan Hemoroid (Basur) hastalığından ameliyatsız lazer ile dikişsiz tedavi imkanı sağlıyor.

Ameliyatsız Lazer ile Hemoroid (Basur) dikişsiz tedavi ABONE OL
Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sedat Ocak, "Lazer Proktoloji Uygulamaları ile Anorektal Cerrahi ve Hemoroid Tedavi Merkezi"nde fistül, hemoroid (basur), pinonidal sinüs ve kıl dönmesi tedavisinde sıfır hata, büyük başarı imkanı sunduklarını belirterek, hastaların kısa süre içinde hemoroidten kurtulmasını ve aynı gün iş hayatına dönmesini sağladıklarını söyledi.
ŞİKAYETLERİ SAYMAKLA BİTMİYOR
Op. Dr. Sedat Ocak, "Makat hastalıkları arasında en sık görülen problem Hemoroid (Basur) olup her 4 insanın 3’ünde görüldüğü ifade ediliyor.  Hastalığının en önemli nedeni kabızlıktır.Hastalığın yapısını tarif etmek gerekirse toplardamarlarda genişleme anlamına gelmektedir. Hemoroid makat etrafı, dışında ve rektum dediğimiz anüs iç kısmında olabilmektedir. Bu anlamda hastalığı iç hemoroid ve dış hemoroid olarak ele alıyoruz. Burada belirtiler, şikayetler ve hatta tedavisi bile farklı şekilde yapılmaktadır. O nedenle erken teşhis ve tedavi önemlidir." dedi.
AYNI GÜN İŞBAŞI İMKANI
Beslenme programıyla kontrol edilebilen bir hastalık olduğunu belirten Op. Dr. Sedat Ocak, "Ancak bazı durumlarda cerrahi müdahale gerekmektedir. Bunun için mutlaka bir uzman doktor tarafından muayene edilmesi ve tedavi süreci başlatılmalıdır. 
Günübürlik bir işlem olan lazer teknolojisi ile ağrısız, kolay ve kısa sürede bir tedavi uygulanıyor. 
Yapılan İşlem istirahat gerektirmiyor. Kişi aynı gün günlük hayatına dönüyor, işbaşı yapmasına olanak sağlıyor.  Uygulama yapılan cihaz dünya da bilinen son teknoloji ürünüdür. Merkezimize kazandırdığımız dünyanın en küçük ve en güçlü lazer cihazımız standartlara uygun, performans ve değer sahibidir. Üstün işçiliği, dizaynı patentli soğutma teknolojisi ve benzerlerinden daha küçük ebatıyla, tedavi de istenilen başarıyı elde edebilmesiyle, farkını en iyi şekilde ortaya koymaktadır. ” diyerek sözlerine son verdi.
 
Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2018, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4