banner208

Artık İnsülin Kullanmak Zorunda Değil

Liv Hospital Samsun Genel Cerrahi Kliniği’nden Op.Dr.Kadir Yıldırım, “43 yaşında Almanya'da yaşayan Aydın Bey 13 senedir Şeker Hastası.

Artık İnsülin Kullanmak Zorunda Değil

ŞEKER AMELİYATI SONRASI SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Liv Hospital Samsun Genel Cerrahi Kliniği’nden Op.Dr.Kadir Yıldırım, “43 yaşında Almanya'da yaşayan Aydın Bey 13 senedir Şeker Hastası. Senelerce yüksek dozda İnsülin ve oral antidiyabetik ilaç kullanmış. Tüm yaşamını insülin ve şeker üzerine kurduğu, ayaklarında uyuşma ve hissizlik şikayeti ile bize geldi. 2-3 yıldır şeker ameliyatı olmak istese de cesaret edememiş. Aydın Bey’i ameliyat ettik ve tedavisini uyguladık. Süreç başarılı geçti. Şu an gayet sağlıklı ve yapılan tetkikler sonrası kan şekeri değerleri normal aralıklarda seyrediyor. Hastamız başarılı geçen Şeker Ameliyatı sonrası İnsülin’den ve Şeker Hastalığı’ndan kurtuldu; sağlığına kavuştu” açıklamasında bulundu.

13 SENELİK İNSÜLİN MAHKUMİYETİMDEN KURTULDUM

Tedavi sürecinden bahseden Aydın Yılmaz, “Şeker Hastalığı ile 13 senedir cebelleşiyordum. Yaşamım bu hastalık üzerine kurulmuştu adeta. Evde,dışarda,seyahatte sürekli aklımda İnsülin olurdu. Sürekli bu duruma göre hareket etmek zorundaydım ve bu beni çok yordu senelerce. Artık ayaklarımda uyuşma ve hissizlik olunca şeker ameliyatını araştırmaya başladım. Almanya’da yaşıyorum fakat ameliyat için Türkiye’ye geldim birkaç farklı şehir gezdim görüşmeler yaptım, güven bulamadım. En son arkadaşımın önerisi ile Liv Hospital Samsun Genel Cerrahi hekimi Dr. Kadir Yıldırım için Samsun’a geldim. Beni ameliyata ikna etti. Sonrasında ameliyat ve tedavi süreci geldi. Ameliyattan sonra yeniden doğdum, tarif edilemez mutluluk yaşadım, yıllardır kullandığım insülini bırakıp ölçülen kan şekerlerimin normal aralıkta çıkmasının verdiği mutluluğu tarif edemem. Ameliyat kesinlikle başta korktuğum gibi zor olmadı, hatta ameliyattan sonraki gün dolaştım, yeme içmeye başladım ve ameliyat sonrası 4. günde Almanya'ya uçtum. Kesinlikle herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Beni 13 senelik İnsülin mahkumiyetimden kurtaran ve sağlıklı hayata kavuşturan sevgili doktorum Kadir Yıldırım’a ve tedavi sürecimde yanımda olan Liv Hospital Samsun ailesine teşekkür ederim” şeklinde mesaj verdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4