Askon ve Büyük Anadolu kurumsal sağlık anlaşması yaptı

Samsun ASKON Şubesi ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri arasında Kurumsal Sağlık Anlaşması imzalandı.

Askon ve Büyük Anadolu kurumsal sağlık anlaşması yaptı ABONE OL

Anlaşma çerçevesinde Anadolu Aslanları İşadamları Derneği üyleri ve birinci derece yakınlarınıda hastanenin sağlamış olduğu hizmetlerden indirimli olarak yararlanabilecekler.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği kurumsal sağlık sözleşmesi uygulamasını geniş bir yelpazeye yayarak sürdürmeye devam ediyor. 

TEŞEKKÜR ETTİ
ASKON Samsun Temsilicik Başkanı Ahmet Alp Doğru ise, "Yapılan anlaşmayla birlikte üyelerimiz ve birinci derece yakınları Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri'nin sağlamış olduğu hizmetleri indirimli olarak yararlanabilecekler. Anadolu Aslanları İşadamları Derneği olarak bize bu imkanı sağlayan Büyük Anadolu Hastaneleri yetkililerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, "Hastanelerimiz Edirne’den Kars’a ve Samsun’dan Adana’ya dünyanın dört bir yanından gelen hastalara umut olmaya, her kesimden büyük takdir gören sağlık uygulamaları ile misafirlerimize aile ortamı sunuyoruz. Alanında akademik ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye büyük önem gösteriyoruz.

İnsan sağlığını her şeyin üstünde gören hastanemiz kamu, kurum ve kuruluşlarının temsilcileriyle kurumsal sağlık anlaşması yaparak hastanemizin sunmuş olduğu imkanlardan daha fazla alana yayabilmek adına gerçekleştirmektedir. Yapılan anlaşma ile hastanemizin sağladığı indirimlerden yararlanabiliyorlar.

Bu anlamda Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri olarak, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği'ne hizmet sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyacağız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366