Atasam Atakum'a Tıp Merkezi Açacak

Samsun’un köklü sağlık kuruluşlarından biri olan Atasam Sağlık Grubu, Tıp Merkezi zincirlerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor.

Atasam Atakum'a Tıp Merkezi Açacak ABONE OL

Samsun’un köklü sağlık kuruluşlarından biri olan Atasam Sağlık Grubu,  Tıp Merkezi zincirlerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Atasam Atakum Tıp Merkezi açılmak için gün sayıyor.
Samsun’un en hızlı büyüyen ve gelişen ilçesi olan Atakum yeni bir sağlık kuruluşuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Atasam Sağlık Grubu pek yakında Atakent Cağaloğlu Bulvarı üzerindeki yeni binasında Tıp Merkezi açıyor. 

ATASAM KALİTESİ
Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Atasam Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Uz. Dr. Tuğrul Akyazıcı, “Samsun’un Hastanesi” sloganı ile, Samsunlu doktorların güç birlikteliğiyle yola çıktıklarını, bölge insanına kaliteli, çağdaş, modern sağlık hizmetİ sunduklarını kaydederek, “ 15. Yılımızda Samsun Hastanesi, Çarşamba ve Tekkeköy Tıp Merkezlerimizden sonra Atakum’da da Tıp Merkezimizi açmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
TAM TEŞEKKÜLLÜ
Atakum ilçesinin hızla gelişip, büyüdüğüne dikkat çeken Dr. Akyazıcı,  “ Nüfusu 300 bine yaklaşan belde de yeni bir sağlık merkezine olan ihtiyaç oldukça yüksek. Beklentilere cevap verecek bir Tıp Merkezi olarak bölge insanına kaliteli sağlık hizmeti sunacağız. Tüm birimleri bünyesinde barındıran, birbirinden değerli uzman doktor ve sağlık çalışanlarıyla Atakum halkının sağlık sorunlarının çözüm ortağı olacağız. “ diye konuştu.  
Pek yakında hizmete girecek olan Atakum Atasam Tıp Merkezi’nde 18 branşın yanı sıra Tam Donanımlı Medikal Estetik Merkezi ile Fizik Tedavi Merkezi’de yer alacak.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 16:08

Gazeteniz Olsun

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4