Avrupa ve Dünya Şampiyonu Medicana’da sağlık buldu

Judo ve Güreş dalında Veteranlarda Avrupa ve Dünya Şampiyonu 1956 doğumlu Hasan İmamoğlu Medicana International Samsun Hastanesi’ nde geçirmiş olduğu başarılı bir kalp ameliyatı sonrası sağlığına kavuştu.

Avrupa ve Dünya Şampiyonu Medicana’da sağlık buldu ABONE OL

Rahatsızlanarak Medicana International Samsun Hastanesi’ne başvuran Hasan İmamoğlu yapılan tetkik ve incelemeler sonucu Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Hacı Akar ve ekibi tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla sağlık buldu.

Operasyon konusunda  bilgi veren Medicana International Samsun Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Bölümünden Yrd. Doç. Dr. Hacı Akar;

‘’Judo ve güreş dallarında  Avrupa  ve Dünya şampiyonu hastamız Hasan İmamoğlu  ;son zamanlarda gelişen nefes darlığı nedeniyle yapılan tetkiklerinde  kalp kasılma gücünde zayıflama ve aort kapağında ileri daralma tespit edilmiş olarak  ameliyat olmak üzere hastanemize  müracaat etti. Hastanın ameliyat öncesi tetkikleri ve ameliyat sonrası gözlemlerinde kapaktaki problemin, iki   yapraklı aort kapakçığı adı verilen  doğuştan beri var olan ve zamanla kapağın kireçlenerek ileri derecede daralmasından ortaya çıktığı tespit edildi. Yapılan başarılı operasyonla Dünya ve Avrupa şampiyonu hastamız kapağı değiştirilerek hastanemizde sağlığına kavuştu.

Ameliyat sonrası sağlık durumunun oldukça iyi olduğu gözlenen hasta Hasan İmamoğlu ;

‘’Hastanede herşey mükemmel dörtdörtlük. Hastanede kaldığım sürece son derece kaliteli bir hizmet aldım.Öncelikle başta ameliyatımı gerçekleştiren Yrd. Doç. Dr. Hacı Akar ve ekibine,Hastane başhekimi Op. Dr. Murat Küsdül’e ve değerli hastane personeline teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca doktorlarımızın hepsi birbirinden değerli.  Hastanenin tüm çalışmalarında başarılar diliyorum.’’ diye belirtti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2015, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4