banner341

Baran Plaza Anadolu Hastaneleriyle sözleşme imzaladı

Baran Plaza Sorumlusu Nurcan Baran ve Saim Baran ile Büyük Anadolu Hastaneleri arasında Kurumsal Sağlık Anlaşması imzaladı.

Baran Plaza Anadolu Hastaneleriyle sözleşme imzaladı ABONE OL

Anlaşma çerçevesinde Baran Plaza içerisinde bulunan 27 kurumun çalışanları ve birinci derece yakınları hastanenin sağlamış oldu hizmetlerden indirimli olarak yararlanabilecekler. 

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, “Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara umut olmaya, her kesimden büyük takdir gören sağlık uygulamaları ile misafirlerimize aile ortamı sunmaya devam ediyoruz. 

Alanında uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye büyük önem gösteriyoruz. Hastane olarak her zaman sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeye çalışıyoruz.

Bu anlamda bu imkanlardan daha iyi faydalanmaları amacıyla eğitim kurumları, sivil toplum kuruluşları, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla sağlık anlaşması imzalıyoruz. Yapılan anlaşma ile kurum yöneticileri, çalışanları ve birinci derece yakınları hastanemizin sağladığı indirimlerden yararlanabiliyorlar. 

Bu düşünceler içinde bizde Baran Plaza binası içerisinde 27 kurumun çalışanları ve birinci derece aile yakınlarının hastanemizi tercih etmesinden ötürü mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim.” diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri'nin sağlık hizmetlerinin dışında şehre sağladığı ekonomik katkısıyla önemli bir kuruluş olduğunu belirten Plaza Sorumluları Nurcan Baran ve Saim Baran ise, "Yapılan anlaşmayla birlikte plazada bulunan kurumların çalışanları ve birinci derece yakınları Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri'nin sağlamış olduğu hizmetleri indirimli olarak yararlanabilecekler. Bize bu imkanı sağlayan Büyük Anadolu Hastaneleri yetkililerine teşekkür ediyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366