Biçer: Promosyon İhalesi için Görüş ve Önerilere Açığız

Sağlık-Sen Samsun Şube Başkanı İlyas Biçer, Sağlık Müdürlüğü bünyesinde yaklaşık 12 Bin sağlık çalışanını ilgilendiren banka maaş promosyonu için kurum yetkili amirleri ve çeşitli bankalarla görüşmelere başladıklarını belirtti.

Biçer: Promosyon İhalesi için Görüş ve Önerilere Açığız

Ekim ayı içerisinde ihalesine çıkılacak olan ve ocak ayında verilmesi planlanan maaş promosyonu ihalesine yoğun emek harcadıklarını belirten Biçer, Samsunda kamuda hizmet veren sağlık çalışanları için düzenlenecek olan promosyon ihalesinde söz haklarının kendilerinde olduğunu ifade etti. Ayrıca diğer STK’ların da görüş ve önerilerine açık olduğunu söyledi. 
Bununla beraber Samsunda kamu sağlık hizmetleri alanında yetkili sendikanın  Sağlık-Sen olduğunu, ancak sahada yetkiliymiş gibi davranan bazı STK ‘lara asla prim verilmeyeceğini sözlerine ekledi. 
Sağlık çalışanlarımızın ve üyelerimizin gönüllerini ferah tutması gerektiğini belirten İlyas Biçer Samsun ili olarak örnek bir promosyon anlaşmasına imza atmak için hazırlık yaptıklarının altını çizdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344