Büyük Anadolu Hastaneleri yine ilkleri yaşatacak!

Samsun'un ilk özel hastanesi Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsun'da yine ilkleri yaşatmaya hazırlanıyor. Teknolojik ve Akıllı bina konsepti, güçlü hekim kadrosu, güler yüzlü personeli ile kolayca ulaşabileceğiniz yeni binasında hizmet vermeye başlıyor.

Büyük Anadolu Hastaneleri yine ilkleri yaşatacak! ABONE OL

22 yıllık tecrübesiyle, sadece Türkiye'de değil, dünya çapında adından başarıyla söz ettiren; Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi, güçlü akademik kadrosu, yeni branşları, son teknoloji ekipmanları, kaliteli, özgün konseptiyle, herkesin kolayca ulaşabileceği yeni binasının kapılarını açıyor. 


Denetim sürecini resmen tamamlayan hasta kabulü için geri sayıma başlayan Samsun'un ilk özel hastanesi, Büyük Anadolu Hastaneleri'nin yeni hizmet binası Samsun'un en merkezi yerinde, geniş ve ferah ortak alanları, üst teknoloji tam donanımlı konforlu, ferah rahat ulaşılabilir acil servisi, deneyimli hekim kadrosu, konforlu poliklinikler, otel rahatlığında 150 yatak kapasitesi Vip ve suit odalar, son teknoloji cihazlarla donatılmış 6 ameliyathane, Türkiye'nin ilk yeni jenerasyon2,16 koilli ge explorer MR cihazı ile yine ilkleri yaşatacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2019, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4