Büyük Anadolu Hastaneleri’nde Şaşılık Tedavisi

Samsunda Göz Sağlığı ve hastalıkları ile ilgili başarılara devam eden , Büyük Anadolu Hastaneleri Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Talha Özdemir, Doğuştan şaşılık hastası olan 23 yaşında Rumeysa Yılmaz’a çare oldu.

Büyük Anadolu Hastaneleri’nde Şaşılık Tedavisi ABONE OL

Sol gözünde kayma olduğunu belirten Yılmaz” Göz şaşılığım ile ilgili rahatsızlığım çocukluğumdan günümüze kadar ki olan süreçte benim için her zaman dezavantajdı. Yaşadığım rahatsızlık, görme bozukluğundan kaynaklı bir şaşılık olması nedeniyle hem sosyal çevremde, hem de günlük pratiklerimi yerine getirmede büyük sorunlar yaşamama sebep olduğu için sürekli olarak rahatsızlık duyuyordum. Uzun yıllar boyunca farklı doktorlara gitsem de bununla ilgili olumlu bir sonuca ulaşamadım.“ dedi.

Op. Dr. Doktor Talha Beyi Önerdiler

Çevresindeki kişilerin önerileri üzerine Büyük Anadolu Hastaneleri Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Talha Özdemir ile görüşen Rumeysa Yılmaz “yapmış olduğumuz görüşmede Doktor Talha bey tedavi sürecinden bahsedince korktuğum gibi bir durumun söz konusu olmadığını anladım ve içim rahatladı. Ameliyat ardından gözümdeki şaşılık sona erdi. Estetik amaçlı girmiş olduğum ameliyatın ardından görmemde de düzelme yaşandı. Bundan sonraki süreçte de görme kaybı ile ilgili tedavi sürecimi Doktor Talha Beyle devam ettireciğim. Geçirmiş olduğum tedavi süresince göstermiş oldukları ilgi ve alakan dolayı başta Op. Dr. Talha Özdemir’e ve tüm Büyük Anadolu Hastaneleri personeline ayrıca teşekkür ederim.” Diyerek sözlerine son verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4