Çok kısa sürede 'Hemoroid'ten kurtulun, işinize aynı gün gidin

Karadeniz ve bölgesinde son teknoloji uygulumaları ile Samsun Büyük Anadolu Hastanaleri "Lazer Proktoloji Uygulamaları" Merkezi, fistül, hemoroid (basur), pinonidal sinüs ve kıl dönmesi tedavisinde sıfır hata, büyük başarı imkanı sunarak, hastaların 5 dakikada hemoroidten kurtulmasını ve aynı gün iş hayatına dönmesini sağlıyor.

Çok kısa sürede 'Hemoroid'ten kurtulun, işinize aynı gün gidin ABONE OL

Samsun Büyük Anadolu Hastanaleri "Lazer Proktoloji Uygulamaları" Merkezi'nde; fistül, hemoroid (basur), pinonidal sinüs ve kıl dönmesi tedavisi artık korkulacak kadar zor değil, muayene sonrası yapılacak kısa bir son teknoloji cihaz ile artık aynı gün işinize dönebilme imkanınız var.

Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi "Lazer Proktoloji Uygulamaları" Merkezi doktorlarından Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Sedat Ocak, hemoroid yani halk arasında basur denilen makat fistülü ve kıl dönmesi tedavisinde uygulanan, lazer teknolojisinin avantajları hakkında önemli bilgiler verdi. 

Opr. Dr. Sedat Ocak, "Hemoroid yani basur erkek ve kadında sıkça görülen bir hastalıktır.  Hemoroidal damar yastıkçıkları şişmesi sonucu genişler ve sarkar ve  şikayetler ortaya çıkar. 
Hemoroid tedavisinde hastalığın evresine göre tedavi edilir, ilaçla geçmeyen durumlarda cerrahi yöntem uygulanır. Bunun da en sağlıklı, hızlı ve etkili çözümü lazer tedavisidir. Toplum da özellikle korkulan, utanmaktan kendi ailesine bile söyleyemeyen, doktora başvurmayan hemoroidli hastalarımızı yaptığı kısa bir muayene sonrası günübürlik bir işlem olan lazer teknolojisi ile ağrısız ve kolay bir tedavi uygulayarak, bu sağlık sorunun dan 5 dakika gibi kısa bir sürede kurtarıyoruz. 
Son teknolojik aletle yapılan bu İşlem, istirahat gerektirmiyor. Kişi aynı gün günlük hayatına dönüyor, işbaşı yapmasına olanak sağlıyor. Uygulama yapılan cihaz dünya da bilinen son teknoloji ürünüdür. Hemoroidten kurtardığmız bölgede asla tekrarla olmaz.
 "Lazer Proktoloji Uygulamaları" Merkezize kazandırdığımız dünyanın en küçük ve en güçlü lazer cihazımız sistem standlara uygun, performans ve değer sahibidir. Üstün işçiliği, dizaynı patentli soğutma teknolojisi ve berzerlerinden daha küçük ebatıyla, tedavi de istenilen başarıyı elde edebilmesiyle, sıfır hata büyük başarısı sayesinde farkını en iyi şekilde ortaya koymaktadır. ” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2018, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4