banner341

Hasta Kabulü Öncesi Lansmanlar Devam Ediyor

Samsun'un ilk özel hastanesi Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsun'da yine ilkleri yaşatmaya hazırlanıyor. Teknolojik ve Akıllı bina konsepti, güçlü hekim kadrosu, güler yüzlü personeli ile kolayca ulaşabileceğiniz yeni binasında hizmet vermeye başlıyor.

Hasta Kabulü Öncesi Lansmanlar Devam Ediyor ABONE OL

22 yıllık tecrübesiyle, sadece Türkiye'de değil, dünya çapında adından başarıyla söz ettiren; Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi, güçlü akademik kadrosu, yeni branşları, son teknoloji ekipmanları, kaliteli, özgün konseptiyle, herkesin kolayca ulaşabileceği yeni binasının kapılarını açıyor.

Denetim sürecini resmen tamamlayan, hasta kabulü için geri sayıma başlayan Samsun'un ilk özel hastanesi, Büyük Anadolu Hastaneleri, yeni hizmet binasının tüm özelliklerini anlatabilmek adına,İlimizin kıymetli Sigorta bölge müdürlükleri ve Sigorta Acenteleri, Banka Şubeleri ve Şube Müdürleri,Özel Sağlık ve Tamamlayıcı Sağlık Sigorta sorumluluları ile birlikte gerçekleştirilen açılış öncesi lansmanda bir araya gelindi. Lansmanın açılış konuşmasını Büyük Anadolu Hastaneleri Merkez Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Mercan, “Büyük emekler sonucu açtığımız yeni hizmet binamızda olmak, bizi hem heyecanlandırıp hem de gururlandırıyor diyerek sözü Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yöntene devretti. 

Yönten "Büyük Anadolu Hastanesi’nin 1996 yılından buyana kaliteli hizmet veren ‘yerli’ ve ‘milli’ bir sağlık kuruluşu olduğunun da altını çizerek, Samsun'un en merkezi yerinde, geniş ve ferah ortak alanları, üst teknoloji tam donanımlı konforlu, ferah rahat ulaşılabilir acil servisi, deneyimli hekim kadrosu, konforlu poliklinikler, otel rahatlığında 150 yatak kapasitesi Vip ve suit odalar, son teknoloji cihazlarla donatılmış 6 ameliyathane, Türkiye'nin ilk yeni jenerasyon2,16 koilli ge explorer MR cihazı ile yine ilkleri yaşatacak" diyerek sözlerine son verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4