banner341

Hayat Kurtarmak için Yarıştayız Run For Life Koşu Etkinliği Başlıyor

Organ bağışı konusunda farkındalık oluşturmak ve bilinirliği arttırmak amacıyla Medicana Sağlık Grubu’nun desteğiyle 21-24 Ekim tarihleri arasında sanal koşu düzenlenecek.

Hayat Kurtarmak için Yarıştayız Run For Life Koşu Etkinliği Başlıyor ABONE OL

”Hayat Kurtarmak İçin Yarıştayız- Run For Life” sanal koşusu, bu yıl binlerce gönüllünün katılımıyla 21 Ekim’de start alacak. Spor tutkunlarını sanal koşuda bir araya getirecek organizasyonda, Türkiye genelinde organ nakli bekleyen 27 binin üzerindeki hastaya dikkat çekilerek, organ bağışı çağrısında bulunulacak. Sanal koşuya katılacak olan gönüllüler, istedikleri yerden yarışa katılabilecekler. 
Sporseverler, kendi belirledikleri 5 kilometre uzunluğundaki parkurda 21 Ekim 2021 günü 00.00’dan 24 Ekim 2021 günü 23.59’a kadar istedikleri bir zaman diliminde koşabilecek. Ölçümde, akıllı saatler veya mobil uygulamalar kullanılacak.
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN KATILIM SAĞLANABİLECEK
Yarışa katılmak isteyen katılımcılar www.runforlife.com.tr sitesi üzerinden koşuya ücretsiz olarak kayıt olabilecekler. Sanal koşu ile Türkiye’nin her yerinden bu anlamlı hedef için koşmak isteyen kişiler, kayıt yaptırıp koşabilecek. Katılımcılar; yarış öncesinde göğüs numarası, madalya, yarış tişörtü ve hijyen setinden oluşan yarış kitini şv sitesi kayıt ekranında belirtilen ve kendilerine uygun olan lokasyonda bulunan Medicana Hastaneleri’nden 21 Ekim – 23 Ekim tarihlerinde alabilecekler.
Yarışı tamamlayan herkese online katılım sertifikası ve dijital madalya verilecek. Türkiye’nin en yüksek katılımlı sanal koşusuna sahne olması beklenen yarışmaya katılmak için www.runforlife.com.tr web adresinden kayıt olunabilecek.
Dereceye girenlerin ilanı yine www.runforlife.com.tr sitesinden, 27 Ekim tarihi itibariyle ilan edilecek.


Medicana Grubu Hakkında
1992 yılından bu yana sağlık hizmeti veren Medicana Grubu; İstanbul, Ankara, İzmir,  Konya, Samsun, Sivas ve Bursa'da yer alan 14 hastanesi ile faaliyetlerine devam ediyor. 8000’in üzerinde çalışanı ile hastalarına modern tıbbın son imkânlarını sunan Medicana Grubu; yıllık 3.000.000'dan fazla ayakta hasta kabulü ve 385.000'den fazla hasta yatışı ile özel sağlık sektöründe öncü konumunu sürdürüyor. 
Medicana Grubu 2018-2019 eğitim- öğretim döneminde “ bireyin bütününü eğitmek” anlayışı ile Medicana Eğitim Grubu’nu kurmuş ve MBA ( Medicana Bilimler Akademisi) Okullarını açmıştır.  Hali hazırda; İstanbul, Bursa ve Ankara’da bulunan yedi okulu ile eğitimin tüm değer zincirlerinde, Türkiye’nin lider eğitim organizasyonu olmak için çalışmalarına devam etmektedir. 
Medicana Eğitim Grubu aynı zamanda 2019-2020 akademik eğitim yılında, Fenerbahçe Üniversitesi’ni öğretime ve eğitime açarak yükseköğrenim alanında da Türkiye’ye yatırım yapmıştır.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4