Hayata Karşı Dik Dur!

VM Medical Park Samsun Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’ne 3 yıldır Skolyoz hastalığı ile mücadele eden Zafer Güneş, Prof. Dr. Turgut Nedim Karaismailoğlu’nun tedavi yöntemi ile 60 dereceye kadar çıkan ve giderek artan omurga eğriliğinden ameliyatsız kurtuldu.

Hayata Karşı Dik Dur! ABONE OL

Zafer Güneş, 4 yaşındayken geçirdiği trafik kazası sonucu omurga eğriliği (Skolyoz) teşhisiyle ameliyat edildi, fakat şikayetlerinden kurtulamadı ve 3 yıl boyunca skolyoz ile yaşamına devam etmek zorunda kaldı. Tavsiye üzerine ailesi ile beraber geldiği VM Medical Park Samsun Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’den Prof. Dr. Turgut Nedim Karaismailoğlu,  ameliyat gerektirmeyen bir tedavi planı ile minik Zafer’i sağlığına kavuşturdu.
Özgürce koşabilmek her çocuğun hakkı!
Güneş ailesi, 3 yıldır yaşadıkları zorlu sürecin,  Prof. Dr. Turgut Nedim Karaismailoğlu ve ekibinin, omuriliğe dışarıdan manyetik alanla uzatılan özellikli bir çubuk yerleştirilmesiyle yaptıkları müdahale ile son bulmasına çok sevindiler. 4 ayda bir Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’ne kontrole gelen minik kahramanın sağlıklı büyüyebilmesi için, manyetik alan cihazı kullanılarak sihirli çubuklar ile uzatılma işlemi yapıldı.
Ağrılarından dolayı özgürce hareket edemeyen 7 yaşındaki Zafer Güneş, geçirdiği operasyonla skolyozundan kurtularak yaşıtlarıyla birlikte koşup oynamanın mutluluğuna kavuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4