banner341

Hemoroid'ten (Basur) 'Neo-Lazer' yöntemiyle kurtulabilirsiniz

Samsun Büyük Anadolu Hastanaleri "Lazer Proktoloji Uygulamaları ile Anorektal Cerrahi ve Hemoroid Tedavi" Merkezi'nde Neo-Lazer Yöntemi ile Hemoroid'ten (Basur) ağrısız, kanamasız kurtulabilir, aynı gün iş başı yapabilirsiniz.

Hemoroid'ten (Basur) 'Neo-Lazer' yöntemiyle kurtulabilirsiniz ABONE OL
Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sedat Ocak, erkek kadın demeden hemen hemen herkesin korkulu rüyası olan Hemoroid (basur) tedavisinde yeni bir uygulama olan "neo-lazer" teknolojisi, ağrısız ve kolay bir yöntem olmasının yanı sıra günübirlik bir işlem olarak dikkat çektiğini söyledi.
BAŞARIYLA UYGULANIYOR
"Lazer Proktoloji Uygulamaları ile Anorektal Cerrahi ve Hemoroid Tedavi Merkezi"nde Neo-Lazer Yöntemini başarıyla uyguladıklarını belirten Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sedat Ocak, "Bu uygulama ile sadece hemoroid (basur) değil, makat fistülü ve kıl dönmesi tedavisinde de başarıyla uygulamaktayız. 
Anal kanalın (makatın) iç duvarını örten tabakanın altında oluşan, etrafındaki bağ dokusuyla birlikte genişlemiş damarlara hemoroid halk diliyle basur denilmektedir. Dışarı sarkmış bu damar yumakları kırmızı veya mor renktedir. Damarların tahrip olup delinmesi sonucunda sık sık kanama yaşanır.
SON TEKNOLOJİ CİHAZ
Hemoroid kabızlık çeken ve tuvalette uzun süre geçiren kişilerde daha sıklıkla görülmektedir. Bunun yanı sıra yaşın ilerlemesi, gebelik, bağırsak kanseri ve fıtığı gibi hastalıklar da hemoroide neden olabilir. Makatta meydana gelen şişlik, rektal kanama, ağrı, akıntı, makatta ıslaklık hissi ve kaşıntı Hemoroidin başlıca belirtileridir. Bu belirtileri yaşayan bir kişi mutlaka genel cerrahi uzmanına görünmesi gerekmektedir. Erken tanı ve tedavi yöntemi bu sağlık sorununda da büyük önem arz ediyor. 
Hemoroid (basur), makat fistülü ve kıl dönmesi gibi sağlık sorunları artık çok korkulacak bir durumdan çıktı. Artık günübirlik bir işlem olan neo-lazer teknolojisi sayesinde ağrısız ve kolay bir tedavi ile istirahat gerektirmeden, aynı gün işbaşı olanağı sağlıyor. Uygulama yapılan cihaz da dünya çapında bilinen son teknoloji ürünüdür." dedi.
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2018, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4