Liv Hospital'dan Kan Bağışla Yaşama Şans ver Etkinliği

Liv Hospital Samsun, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla Kızılay işbirliği ile kök hücre bağışı etkinliği düzenledi.

Liv Hospital'dan Kan Bağışla Yaşama Şans ver Etkinliği

Liv Hospital Samsun, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda “Kan Bağışla, Yaşam Şansı Ver” mesajlı kök hücre bağış etkinliği düzeldi. Liv Hospital Samsun ailesi kan vermeye sağlığı elveren tüm çalışanları ve doktorlarıyla gönüllü kök hücre bağışçısı oldu. Hastane misafirleri de bağışta bulunarak, projeye destek verdi.


Etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Fatma Tan Dürüst, “Sosyal farkındalık projeleri bizim için çok önemli. 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası da kanser tedavisi gören çocuklarımızı ilgilendirdiği için son derece hassas yaklaştığımız bir önemli hafta. Bu yüzden bu anlamlı haftada hastanemizde ‘Kan bağışla, yaşama şans ver!’ diyerek kök hücre bağışı etkinliği düzenledik. Tek bir çocuğumuza bile umut olabilirsek ne mutlu! Bağışçı olan misafirlerimize ve projemize destek veren herkese teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344