banner303

Liv Hospital Hastanesi'nden Sağlıkta Dev Birliktelik

Esnaf birliklerinden olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği’ne bağlı Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği ile Samsun’un sağlıktaki lokomotif hastanesi Liv Hospital Samsun arasında sağlıkta hizmet sözleşmesi imzalanmıştır.

Liv Hospital Hastanesi'nden Sağlıkta Dev Birliktelik ABONE OL

Esnaf Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler ve Liv hospital Samsun Kurumsal Tanıtım Müdürü Cihan Başoğlu arasında imzalanan protokol tüm Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerini kapsamaktadır.


Güler, “Karadeniz’in sağlık kenti Samsun’un yıldız hastanesi Liv Hospital Samsun deneyimli ve marka bir sağlık kuruluşudur. Esnafımızın daha iyi ve güvenli bir hizmet alabilmesi için Liv Hospital Samsun ile imzaladığımız bu sözleşmeyle bir birliktelik adımı atmış olduk. Tüm üyelerimizin sağlık ihtiyaçlarında yanında olacağı için Liv ailesine şimdiden teşekkür ederiz” açıklamasını yaptı.


Liv Hospital Samsun Kurumsal Tanıtım Müdürü Cihan Başoğlu, “ Liv Hospital Samsun ailesi olarak her zaman yanında olduğumuz esnaf ve sanatkarlarımızla bu protokol ile bağlarımızı güçlendirmiş bulunmaktayız. Liv ailesi olarak üyelerimizin sağlık ihtiyaçlarında yanında olmaktan gurur duymaktayız” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner305

banner4