Liv Hospital Samsun Down Sendromlular günü'nde 'rengimiz belli olsun' dedi

Liv Hospital Samsun 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü’nde, Türkiye Down Sendromlular Derneği’nin başlattığı renkli çorap farkındalık etkinliğine katıldı.

Liv Hospital Samsun Down Sendromlular günü'nde 'rengimiz belli olsun' dedi

Ellerine renkli çorap giyerek poz veren Liv hekim ve çalışanları, herkese çağrıda bulunarak kampanyaya destekte bulundu.
Yapılan etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Fatma Tan Dürüst, “Down Sendromlu çocuklarımızla farklı değil, +1 kromozomla aynıyız. Bu sene Türkiye Down Sendromlular Derneği’nin başlattığı kampanyaya katılım sağlayarak biz de ellerimize renkli çoraplar geçirip poz verdik ve herkese meydan okuyoruz. Bizler renklerimizi belli ederken çok eğlendik. Haydi gelin, sizler de renginizi seçin, herkese gösterin; seçtiğiniz renklerdeki çorapları ellerinize geçirerek poz verin #renginibelliet hashtag’i ile sosyal medyada paylaşım yaparak 21 Mart’ta renginizi gösterin ve farkındalık kampanyasına katkı sağlayın. Hayat renklerle güzel!” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2021, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344