Medical Park spor’a destek vermeye devam ediyor

Medical Park Samsun Hastanesi ile Medical Park Samsun Engelligücü Gençlik ve Spor Kulübü arasında 2015-2016 Sezonu için Ana Sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

Medical Park spor’a destek vermeye devam ediyor ABONE OL

Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan ve Medical Park Samsun Engelligücü Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Elmalı tarafından sözleşme imzalandı.

Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan “Medical Park Hastaneler Grubu olarak her alan da spora destek veriyoruz. Geçmişte olduğu gibi bu sezonda şehrimizin en önemli markası Samsunspor’un sağlık sponsorluğunu üstlendik, Samsunspor’dan hiçbir zaman desteğimizi esirgemedik, Medical Park Samsun Engelligücü Gençlik ve Spor Kulübü’ne de 6 yıldır ana sponsor oluyor ve isim hakkını alıyoruz. Samsun takımlarının başarısını görmek bizleri de çok mutlu ediyor. Takımlarımızın başarısına en ufak bir katkıda biz sağlayabiliyorsak ne mutlu bizlere.”diye konuştu.

 

Medical Park Samsun Engelligücü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İlhan Elmalı” Desteklerini hiçbir zaman bizden esirgemeyen Medical Park Ailesine ve Medical Park Samsun Hastanesi yöneticilerine teşekkür ederim. Her zaman sporun ve sporcunun yanında oldular. Bizde onların bize verdiği desteği boşa çıkarmamak için tüm gücümüz ile çalışacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2015, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4