banner341

SAMGİAD'dan sağlık çalışanlarına destek

Samsun Genç İş İnsanları Derneği ve Samsun Teknopark Prototip Atölyesi işbirliği ile üretilen koruyucu yüz siperlikleri sağlık çalışanlarına ulaştırıldı.

SAMGİAD'dan sağlık çalışanlarına destek ABONE OL

Samsun Genç İş İnsanları Derneği’nin, COVİD-19 ile mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla Samsun Teknopark Prototip Atölyesi işbirliği ile üretilen 1000 adet koruyucu yüz siperliği Samsun Merkezdeki kamu hastaneleri başta olmak üzere ilçe hastanelerinde görev yapan sağlık çalışanlarına ulaştırıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, “Dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 ile mücadele kapsamında sağlık çalışanlarımız büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirmekteler. Toplum olarak birbirimize destek vermemiz gereken bir süreçteyiz. Bu düşünceden yola çıkarak, Derneğimiz ve Başkan Yardımcımız Buğra Çolak’ın genel müdürlüğünü yürüttüğü Samsun Teknopark Prototip Atölyesi işbirliği ile 1000 adet koruyucu yüz siperliği üretildi.

Yüz siperlikleri, Samsun merkezdeki hastanelerin yanısıra, Alaçam, Asarcık, Ayvacık, Bafra, Çarşamba, Havza, Kavak, Ladik, Terme ve Vezirköprü ilçelerinde görev yapan sağlık çalışanlarına ulaştırıldı. Siperlik üretimi bir yandan da devam ediyor. Yaptğımız görüşmeler sonucu ihtiyaç olan hastanelere koruyu yüz siperliği göndermeye devam edeceğiz. Bu sürece küçük bir katkımız olduysa ne mutlu bize” dedi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MEKTUP 

SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, sağlık çalışanlarını çok önemsediklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı,

“Değerli Sağlık Çalışanlarımız,

Küresel olarak mücadele ettiğimiz COVİD-19 salgınının hayatımızı ciddi şekilde etkilediği bu günlerde kuşkusuz en ağır sorumluluğu sizler üstlenmiş durumdasınız. Yapmış olduğunuz fedakarlığın farkındayız ve sizleri çok önemsiyoruz.

Derneğimiz Samsun Genç İş İnsanları ve Samsun Teknopark Prototip Atölyesi işbirliği ile üretilen koruyucu yüz siperlerini sizlere ulaştırıyoruz. Göndermiş olduğumuz yüz siperleri ile çalışma şartlarınıza biraz olsun katkı sağlayabilirsek ne mutlu bizlere…

Birlikte başaracağız…

SAMSUN GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ
ONUR ÖZTEKİN-BAŞKAN”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4