10 Mayıs Psikologlar Günü Samsun'da kutlandı

Türk Psikologlar Derneği Samsun Şubesi tarafından düzenlenen 10 Mayıs Psikologlar Günü etkinliğinde bir araya gelen psikologlar, pasta keserek günlerini kutladılar.

10 Mayıs Psikologlar Günü Samsun'da kutlandı

Her yıl 10 Mayıs'ta kutlanan Psikologlar Günü etkinliği kapsamında Usluoğlu Restoran’da bir araya gelen Türk Psikologlar Derneği Samsun Şubesi üyeleri, hem güncel sorunlarını konuşma fırsatı buldu hem de günün sonunda pasta keserek günlerini kutladı. 
Çok sayıda psikoloğun katıldığı yemekte, günün anlam ve önemi üzerine kısa bir değerlendirme yapan Türk Psikologlar Derneği Samsun Şube Başkanı Psikolog Emrah Talay, şube faaliyetleri ve TPD Genel Merkezi’nin yürüttüğü Psikologlar Meslek Yasası çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu. 
Talay, 10 Mayısların psikologlar için birlik ve beraberliğine önemli katkılar sağladığını belirterek, özellikle ülkemizde kamu ve özel sektörün pek çok alanında çalışan psikologlar ve hizmet verilen tüm bireyler için, Psikologlar Meslek Yasası'nın, psikologların bağımsız çalışabilmesi, sunulan hizmet kalitesi ve eğitim olanaklarının arttırılması, sahte psikologların önüne geçilmesi, psikologların da kontrol mekanizmalarının sağlanması için Psikologlar Meslek Yasasının gerekliliğine vurgu yaparak, "Bu önemli günde hepimizi birlikte görmek gerçekten mutluluk verici" dedi. 
Yapılan açıklamanın ardından, yönetim kurulu üyeleri ve kutlamaya katılan psikologlar birlikte pasta keserek 10 Mayıs Psikologlar Günü'nü kutladı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344