19 Mayıs İlçesinde yollar kilim gibi işleniyor

19 Mayıs İlçesinde devam eden parke kaplama yol ve kaldırım çalışmaları hızla devam ediyor.

19 Mayıs İlçesinde yollar kilim gibi işleniyor ABONE OL

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu yaptığı açıklamada; Kısım kısım devam ettiğimiz parke kaplama yol ve kaldırım çalışmalarında, Cumhuriyet Mahallesi Özel İdare Sokak, Serhat Sokak, Zafer Sokak ve Yeşim Sokak’ta toplam 450 metrelik yolda 3600 m2 parke kaplama yol ve kaldırım çalışmalarımız başladı. Ayıca Cumhuriyet Mahallemizdeki 18.000 m2 olan 23 Nisan Caddesinin de parke kaplama yol ve kaldırım çalışması Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılıyor. İlçe merkezimizde yolları parke kaplama olmayan sokak kalmayacak dedi.

YOL MEDENİYETTİR

Yol çalışmalarının bir şehrin çağdaş olması yönünde son derece önemli bir hizmet olduğuna dikkat çeken Başkan Topaloğlu, “bir şehre girdiğiniz zaman, o kentin yollarının düzgün olması insanların o şehir hakkında iyi bir izlenim edinmesi için en temel işarettir” diyerek, 19 Mayıs İlçemizin gelişmesi noktasında yol çalışmalarına ayrı bir önem verdiklerini söyledi. 

Belediyeden yapılan açıklamada parke yol ve kaldırım çalışmalarının hız kesmeden devam ettiği belirtilirken, hizmetlerin daha da sıklaşacağı, parke hizmetinin yanı sıra asfalt yol çalışmalarının da sürdürüleceği ifade edildi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2015, 04:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4