19 Mayıs Muhtarlar Derneği’ne ziyaret

Ak Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ile birlikte 19 Mayıs Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

19 Mayıs Muhtarlar Derneği’ne ziyaret ABONE OL

Muhtarlar Derneği Başkanı Mümin Algan ve Mahalle Muhtarları tarafından karşılanan Karaaslan ve Topaloğlu, mahallelerin sorunları hakkında bilgi aldı.

Vatandaşın en büyük sorunlarının Su ve Yol problemi olduğunu belirten Dernek Başkanı Mümin Algan, bu konularda yardım talep etti.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir şekilde çalışmalarımız sürüyor. Nebyan grup yolu hakkında bir müjde vermek isterim. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz dün akşam beni aradı, yolu bizzat kendisi gördü ve bu yolun tamamını yani 28km’lik grup yolunu en kısa zamanda beton yol yapacağını belirtti. Kendilerine teşekkür ediyorum. dedi

Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ise yaptığı açıklamada, vatandaşımızın dertleriyle dertlenen bir kardeşiniz olarak, özellikle su konusunda taleplerinizi sayın büyükşehir belediye başkanımızla bizzat görüşerek sonuca kavuşturacağımı bilmenizi isterim. dedi

 

Gerçekleşen görüşmeden dolayı memnuniyetlerini dile getiren muhtarlar, bizleri ziyaret ettiğiniz ve dertlerimize ortak olduğunuz için teşekkür ederiz. dediler .

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2015, 05:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4