banner341

19 Mayıs Nebiyan Doğa Festivali iptal edildi - Samsun Haber

19 Mayıs Belediyesi tarafından ilki 2019 yılında yoğun bir katılım ile gerçekleşen Nebiyan Doğa Festivali pandemi dolayısıyla bu yıl iptal edildi.

19 Mayıs Nebiyan Doğa Festivali iptal edildi - Samsun Haber ABONE OL

19 Mayıs Belediyesi'nden yapılan açıklamada; "2019 yılında ilki gerçekleştirilen Nebiyan Doğa Festivali, 19 Mayıslı Gençlerin ve 19 Mayıs Belediyesinin ortak iradesiyle hazırlanmış, Ülkemizin çeşitli illerinden halkımızın büyük katılımı ile gerçekleşmiş, birbirinden farklı etkinliklerin bir arada olduğu, bir doğa festivali olarak akıllara kazınmıştır.
Bu yıl ikincisini düzenlemek için aylardır çalışmalarını sürdüren Festival Etkinlik Yönetimi, bu kapsamda daha farklı etkinlikleri bir araya getirmek için toplantılar da düzenlemiştir.
2020 yılında dünyayı etkisi altına alan ve COVİD-19 PANDEMİ koşullarından kaynaklı son günlerde vaka sayılarındaki artışlar nedeniyle, halk sağlığını gözettiğimiz ve yeni risklerin ortaya çıkmasını engellemek adına bir yıl sonra coşkuyla gerçekleştirmek için, 2. NEBİYAN DOĞA FESTİVALİ’mizi 2020 yılı için İPTAL etme kararı aldık.
2021 Yılında buluşmak dileğiyle…
NEBİYAN DOĞA FESTİVALİ" mesajı paylaşıldı. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4