1965 Samsunspor Derneği çocukları unutmadı

Ramazan bayramında tam kapanma nedeniyle sokağa çıkamayan çocukları unutmayan 1965 Samsunspor Derneği, 'Siz sağlığınız risk etmeyin şekerleriniz bizden' sloganı ile çocukları sevindirdi.

1965 Samsunspor Derneği çocukları unutmadı

1965 Samsunspor Derneği Genel Başkanı Fırat Kızıl, milli ve dini bayramların çocukların zihninde çok farklı bir yeri olduğunu söyledi. Kızıl:" Yaklaşık 2 yıldır ülke olarak pandemi ile mücadele ediyoruz. Bu mücadelenin temel kurallarından olan sosyal mesafe, özellikle bayramlarda mutlu olan çocuklarımızın bayram coşkusunu, bu bayram yaşayamamasına neden oluyor. Biz de 1965 Samsunspor Derneği olarak bu duruma kayıtsız kalamazdık. Çocuklarımızı her bayram olduğu gibi mutlu etmek için küçük paketler halinde bayramlık şekerler ve çikolatalar hazırladık. Evde olduğumuz bu dönemde eğlenebilmeleri için paketlerimiz ile birlikte kendi hazırlamış olduğumuz bir adet boyama kitabını da hediye paketlerimize ilave ettik." dedi.
Yaptığı sosyal projeler ile Samsun'da her kesimin takdirini kazanan 1965 Samsunspor Derneği Genel Başkanı Fırat Kızıl, bayram dolayısıyla ilk gün 250 çocuğu sevindirdiklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344