21 Mart Pazartesi eğitim öğretime ara verilen okullar! Samsun kar tatili

Samsun'da 21 Mart Pazartesi yarın hangi okullar tatil! 21 Mart Pazartesi Samsun'da eğitime ara verilen okulların listesi açıklandı.

21 Mart Pazartesi eğitim öğretime ara verilen okullar! Samsun kar tatili

Samsun'da merkez ve ilçelerinde de kar yağışı yer yer etkisini gösterirken, veliler 21 Mart Pazartesi (yarın) eğitime ara verilip verilmeyeceğini ve okulların, özellikle taşımalı eğitimin olduğu yerlerde tatil olup olmayacağını merak ediyordu. Beklenen açıklama Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden geldi. Güncellenen listeyi //samsun.meb.gov.tr/www/yogun-kar-yagisi-ve-buzlanma-nedeniyle-21032022-pazartesi-gunu-egitim-ogretime-ara-verilen-okullar/icerik/2352 adresinde bulabilirsiniz.

İşte Samsun'da Yoğun Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle 21 Mart 2022 Pazartesi Günü (Yarın) Eğitim Öğretime Ara Verilen Okullar
Alaçam İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     

Kar yağışı ve buzlanma nedeni ile;  21 Mart 2022 Pazartesi günü Ş.Uzman Onbaşı Şükrü Elibol ilkokulu ve Kızlan Ortaokulu  tatil edilmiştir.Ögrencilerin izinli sayilarak uzaktan egitim yapılmasına,   Ayrıca;Yoğunpelit,yoğunpelit sarıgöl, Örenli, Kalukkaraçukur , Gökçeağaç oymağı , Bahşioymagi, Güvenli merkez , Ortaköy, Kalukdemirci , Yukarıkoçlu, Köseköy mahallesinden ilköğretim, ortaögretim okullarına ve özel egitim sınıfına 21 Mart 2022 Pazartesi günü taşıma yapılmayacaktır.
Asarcık İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     

İlçemizde yoğun kar yağışı ve buzlanma sebebiyle 21.03.2022 Pazartesi yüz yüze eğitime ara verilmiş olup uzaktan eğitime devam edilecektir.
Atakum 

Atakum ilçesinde eğitim öğretime devam edilecektir.       
Ayvacık İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     

Ayvacık ilçemizde yoğun kar yağışı ve buzlanma sebebiyle 21.03.2022 Pazartesi günü tüm eğitim kurumlarında bir gün süreyle yüz yüze eğitime ara verilmiş olup uzaktan eğitime devam edilecektir.
Bafra İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     

Bafra İlçe Hıfzısıhha Kurulunca ;

1-)Kolay Anadolu Lisesi, Kolay Ortaokulu ve Neyzen Tevfik İlkokulunda kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle 21 Mart 2022 Pazartesi günü 1 (bir) gün yüz yüze eğitim-öğretime ara verilerek uzaktan eğitim yapılmasına; 

2- Meşelitürkmenler Mahallesi ile Kodaman ve Kadıoğlu Mevkilerinden Başaran Cengiz Baygül Mevki, Akalan Aparı Mevki, Esençay, Esençay Taraklıçukur Mevki, Kabaçukur Mevki , Kapıkaya, Tırlaklar Mevki, Dikencik, Darboğaz Okçular-Alaçam Mevki ve Bengü Mahallesinde gelen ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin, halk eğitim merkezi kursiyerlerinin , kişisel gelişim, özel öğretim kursu ve özel rehabilitasyon merkezi öğrencileri ile taşımalı eğitim kapsamında olup olumsuz hava şartları nedeniyle okullarına ulaşamayan öğrencilerin idari izinli sayılmasına karar verilmiştir.
Canik İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     

Canik ilçemizde devam eden  yoğun kar yağışı ve buzlanma  nedeniyle ;
Gökçepınar, Başalan, Gödekli, Düzardıç, Hacınaipli, Tuzaklı, Gölalan, Başkonak ve Demirci ilk-Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulları 21.03.2022 pazartesi günü tatil edilmiştir. Şehir merkezindeki ilk,orta, lise ve Özel Eğitim okullarımıza yüksek mahallelerimizden taşıma  gelen öğrenciler izinli sayılacaktır. Tatil edilen okullarımızda uzaktan eğitim yapılacaktır.
Çarşamba İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     

Çarşamba ilçemizde 21/03/2022(yarın) tarihinde bölgemizde yoğun kar yağışı ve buzlanma beklenmektedir.bu sebeple Gökçeçekmak,Gülören,
Kabaceviz okullarımızın 1 gün süreyle  uzaktan eğitime geçmesine ,orta öğretim /özel eğitim okullarımızda ise Konukluk,Aşağı musalla,Bezirgan,gökçeçakmak,gülören, Karakaya,Köroğlu,Eğridere,Ulupınar,Selimiye, Güldere,gökçeçakmak
Değincek , Kestanepınar, Çatak, Soğucak, Ordubaşı Güzergahından taşınan öğrencilerin 1 gün izinli sayılarak taşıma yapılmamasına karar verilmiştir.
Havza İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     

İlçemizde devam eden kar yağışı ve buzlanma nedeniyle tüm köy okullarımızda, Muzaffer Tahmaz İş Eğitim ve Uygulama okulunda, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde, Resmi Özel Eğitim sınıflarında 21.03.2022 Pazartesi günü Yüzyüze Eğitime ara verilmiştir. Uzaktan eğitim yapılacaktır. Ayrıca Şehir merkezine köylerden taşımalı sistemle gelen tüm kademe öğrenciler izinli sayılacaktır.
İlkadım     
İlkadım ilçesinde eğitim öğretime devam edilecektir.       

Kavak İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     

Kavak ilçemizde yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Akbelen Ortaokulu Emirli ilk ortaokulu Çakallı ilk ortaokulu Mahmutbeyli ilkokulunda ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde  21.03.2022  pazartesi  günü eğitim öğretime birgün ara verilmiştir.İlçe merkezine  taşımalı gelen öğrencilerimiz izinli sayılacaktır
Ladik İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     

İlçemizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle meteorolojik veriler, sağlık ve ulaşım şartlarının birlikte değerlendirilmesi sonucunda İlçe Hıfzıssıhha kararı doğrultusunda tüm eğitim kurumlarımızda 21 Mart 2022 pazartesi günü 1 gün süreyle yüz yüze eğitime ara verilmiştir.
Ondokuzmayıs İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     
 19 Mayıs ilçesinde yüksek kesimlerde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle Kösedik İlk/Ortaokulu ve Kuşkayası İlk/Ortaokulu ve Karagöl Şehit Arif Çetin İlk/Ortaokulunda 21 Mart 2022 pazartesi günü 1(bir) gün sureyle eğitim öğretime ara verilerek uzaktan eğitime devam edilmesi, ayrıca Kösedik, Aydınpınar,  Ormancık, Yeşilyurt, Cerekli, Fındıklı, Kertme, Elmaçukuru Çalmasak, Düzköy,Karagöl,Çiftlik Mahallelerimizden gelen taşımalı öğrencilerin 21 mart 2022 tarihinde 1(bir) gün sureyle izinli sayılmaları, yukarıda sayılanların dışında kalan okullarımızda eğitim öğretime devam edilmesi

Salıpazarı İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     
 Tahnal ve Konakören İlk/Ortaokulumuz ile Cevizli ve Kırgıl İlkokulumuzun yoğun kar yağışı ve buzlanmadan dolayı tamamında 21/03/2022 Pazartesi günü bir gün(1) süre ile ara verilmesi, taşıma merkezli diğer okullarımıza olumsuz hava şartlarından dolayı ulaşamayan öğrencilerimizin izinli sayılması kararı alınmıştır.

Tekkeköy İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     
 İlçemizde devam eden yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle; 21 Mart 2022 Pazartesi günü özel eğitim, ilkokul, ortaokul ve liselere taşıma ile gelen öğrenciler izinli sayılarak uzaktan eğitime devam edecekler. Ayrıca Yaylageriş, Güzelyurt, Sarıyurt Ali Osman Gür ve Yağbasan İlkokulu ve Ortaokulu tamamen tatil edilerek bu okullarda öğrenm gören öğrenciler izinli sayılarak uzaktan eğitim devam edecekler.

Terme İlçesinde yarın hangi okullar tatil?     

Terme ilçemizde  kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Ambartepe ilk /ortaokulu,Oğuzlu İlkokulu ve Şeyhli Ortaokulunda21 Mart 2022 Pazartesi günü bir gün süreyle yüz yüze eğitime ara verilerek uzaktan eğitim yapılmasına karar verilmiştir.Bu bölgeler ile Kazımkarabekirpaşa , Kocaman başı ,kesikkaya, Erenköy, Yüksekyayla Mahalleleri ve kar ile buzlanma nedeniyle riskli veya ulaşım imkanı olmayan güzergahlardan İlk/Ortaokul/Lise/Özel Eğitim ve dengi okullara  gelemeyen tüm taşımalı  öğrencilerimiz izinli sayılmıştır.Kapanan okullarda uzaktan eğitim yapılacaktır.
Vezirköprü İlçesinde yarın hangi okullar tatil?          

İlçemizdeki olumsuz hava koşulları ve meteorolojiden alınan bilgiler birlikte değerlendirildiğinde, yoğun kar yağışı ve buzlanma beklendiğinden 21.03.2022 Pazartesi günü İlçe merkezi dışında kalan mahallelerimizdeki (köyler) okullarımızda, bir gün süre ile yüzyüze eğitime ara verilerek uzaktan eğitim kararı alınmıştır. 
 İlçe merkezindeki okullarımıza kırsal mahallelerimizden(köyler) taşımalı sistemle gelen öğrencilerimiz izinli sayılacaklardır.
Yakakent İlçesinde yarın hangi okullar tatil?             

Yakakent ilçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle 21 Mart 2022 pazartesi günü Karaaba İlk ve Ortaokulumuzda yüz yüze eğitime bir gün süreyle ara verilmesine, ayrıca taşıma ile gelen tüm öğrencilerimizin izinli sayılmasına karar verilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2022, 22:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
kuzey deniz kaya
kuzey deniz kaya - 5 ay Önce

Bütün ilçeler tatil neden atakum deil?

SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344