22 Mart Salı yarın bazı okullarda eğitime ara verildi! Samsun Haberleri

Samsun'da Yoğun Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle 22 Mart 2022 Salı Günü Eğitim Öğretime Ara Verilen Okulların listesi İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açıklandı.

22 Mart Salı yarın bazı okullarda eğitime ara verildi! Samsun Haberleri

Samsun'da Yoğun Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle 22 Mart 2022 Salı Günü Eğitim Öğretime Ara Verilen Okulların listesi İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açıklandı.

22 Mart 2022 Salı Günü Eğitim Öğretime Ara Verilen Okulların listesi

Alaçam'da hangi okullarda eğitime ara verildi   
Kar yağışı ve buzlanma nedeni ile;  22 Mart 2022 Salı günü Ş.Uzman Onbaşı Şükrü Elibol ilkokulu ve Kızlan Ortaokulu'nda eğitim- öğretime 1 gün süre ile ara verilmesine öğrencilerin izinli sayilarak uzaktan egitim yapılmasına,  Ayrıca;Yoğunpelit,yoğunpelit sarıgöl,Örenli, Kalukkaraçukur , Gökçeağaç oymağı ,Bahşioymagi, Güvenli merkez ,   Ortaköy, Kalukdemirci , Yukarıkoçlu, Köseköy mahallesinden ilköğretim, ortaögretim okullarına ve özel egitim sınıfına 22 Mart 2022 Salı günü taşıma yapılmamasına karar verilmiştir.

Asarcık'ta hangi okullarda eğitime ara verildi 
İlcemizde olumusuz hava şartları don ve buzlanma sebebiyle 22.03.2022 Salı günü yüz yüze eğitime ara verilmiş olup uzaktan eğitime devam edilecektir.

Ayvacık'ta hangi okullarda eğitime ara verildi   
Ayvacık ilçemizde  kar yağışı ve buzlanma nedeniyle; 
1-Çarşıköy ilk / Ortaokulu 
2-Döngel İlk / Ortaokulu 
3-Terice ilk / Ortaokulu 
4-Kazancılı ilkokulu 
5-Eynel İlkokulu 
6-Yenice Mustafa Çakır ilkokulu 
7-Birleştirilmiş sınıflı okulların tamamı 
8-Taşımalı eğitimin tamamında 22.03.2022 Salı günü bir gün süreyle yüz yüze eğitime ara verilerek uzaktan eğitim yapılmasına karar verilmiştir.

Ladik'te hangi okullarda eğitime ara verildi      
İlçemizde yoğun buzlanma ve don olayları nedeniyle önleyici tedbir olarak 22.03.2022  salı  günü Taşımalı Sistem kapsamında olan mahallerimizden taşıma yapılmayacak olup  öğrencilerimiz izinli sayılacaktır...
Salıpazarı'nda hangi okullarda eğitime ara verildi   
Tahnal ve Konakören İlk/Ortaokulumuz ile Cevizli ve Kırgıl İlkokulumuzun yoğun kar yağışı ve buzlanmadan dolayı tamamında 22/03/2022 Salı günü bir gün(1) süre ile Eğitime ara verilmesi, taşıma merkezli diğer okullarımıza olumsuz hava şartlarından dolayı ulaşamayan öğrencilerimizin izinli sayılması kararı alınmıştır.
Terme'de hangi okullarda eğitime ara verildi      
Terme ilçemizde  kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Ambartepe ilk /ortaokulunda 22 Mart 2022 Salı günü bir gün süreyle yüz yüze eğitime ara verilerek uzaktan eğitim yapılmasına karar verilmiştir.Bu bölgelerden ve kar ile buzlanma nedeniyle riskli veya ulaşım imkanı olmayan güzergahlardan İlk/Ortaokul/Lise/Özel Eğitim ve dengi okullara  gelemeyen tüm taşımalı  öğrencilerimiz izinli sayılmıştır.         
Yakakent'te hangi okullarda eğitime ara verildi   
Yakakent ilçemizde kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 22.03.2022 salı günü Karaaba İlk ve Ortaokulumuzda yüz yüze eğitime bir gün süreyle ara verilmesine, diğer okullarımıza taşıma ile gelen öğrencilerimizin izinli sayılmasına karar verilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2022, 22:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344