banner341

26 Mayıs Salı (Bugün) Samsun da marketler açık mı?

26 Mayıs Salı marketler açık mı? Bugün marketler açık mı? 26 Mayıs Salı günleri ise market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler ile online satış yapan işletmeler tamamen kapalı.

26 Mayıs Salı (Bugün) Samsun da marketler açık mı? ABONE OL

26 Mayıs'ta marketler açık mı? sorusu bayramın üçüncü gününde sokağa çıkma yasağı uygulanması nedeniyle merak konusu oldu. Peki, Bugün marketler açık mı? İşte detaylar...
 
Bugün marketler açık mı? Sorusu vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Ramazan Bayramı nedeniyle 4 günlük sokağa çıkma yasağı 81 ilde uygulanıyor. Marketlerden alışverişlerini, ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar "26 Mayıs Salı marketler açık mı?" sorusunu araştırıyor. İşte İçişleri Bakanlığı genelgesi...

26 MAYIS MARKETLER AÇIK MI?
21 Mayıs Perşembe ve 22 Mayıs Cuma günü saat 23.00’kadar açık olacak olan market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler; İçişleri Bakanlığı’nın genelgesine göre bayram arefesine denk gelen 23 Mayıs Cumartesi günü 10.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermişti.
24 Mayıs Pazar, 25 Mayıs Pazartesi ve 26 Mayıs Salı günleri ise market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler ile online satış yapan işletmeler tamamen kapalı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4