AK Parti Genel Başkan Danışmanı Gülle Havza’da

1 Kasım seçimleri için AK Parti’den aday adaylığı açıklayan AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle Havza’yı ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Danışmanı Gülle Havza’da ABONE OL

1 Kasım seçimleri için AK Parti’den aday adaylığı açıklayan AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve 21, 22. ve 23. dönem Amasya milletvekili Akif Gülle Havza’yı ziyaret ederek Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ile bir süre sohbet etti.

Gülle’yi Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Belediye Meclis Üyeleri Hayrettin Şahin, İsmail Kurkmazlı ve Kazım Yıldız karşıladılar.

AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle ile bir süre sohbet eden Havza Belediye Başkanı Murat İkiz; Gülle’ye ziyaretinden ötürü teşekkür ederek; “AK Parti Genel Başkan Danışmanı Sayın Akif Gülle’nin Havza’ya olan gönül bağını bilmeyen yoktur. Havzamız için yapılacak her işte her zaman bizlere yardımcı oldu. Kendisine bu yardımlarından ötürü ilçemiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Çıkmış olduğu hizmet yolunda kendisine başarılar diliyorum.” Dedi.

AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı Akif Gülle ise Havza ile gönül bağlarının yanı sıra kan bağının bulunduğunu belirterek; “ Havza benim ikinci memleketim. Havza için yapılacak her şeyde her zaman olduğu gibi ortak hareket etmeye hazırım. Havza için üzerimize düşen ne var ise yanınızda olacağım. Sayın Başkanım Murat İkiz ile birlikte ilçemize güzel hizmetlere imza attığımıza inanıyorum. Yıllar sonra yeniden aday adayı oldum. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Bilgim, tecrübem, gayretim ve heyecanım her zaman olduğu gibi yine de sizinle elbette beraber olacak. Siyasetin hizmet, samimiyet ve gayretten ibaret olduğuna inanıyorum. Size hizmetten başka ne derdimiz olur" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 04:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4