banner341

AK Parti Havza İlçe Teşkilatının Acı Günü

Bir süredir kanser tedavisi gören AK Parti Havza İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kesin hayatını kaybetti.

AK Parti Havza İlçe Teşkilatının Acı Günü ABONE OL

Uzun süredir kanser tedavisi gören AK Parti Havza İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kesin evinde hayatını kaybetti.
Kesin için Kevser Camiinde cenaze merasimi düzenlendi.
Keskin’in cenazesi ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi.
Keskin’in cenaze merasimine katılan Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Havza Belediye Başkan Vekili Ahmet Rafet Ergin Keskin, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Kazım Furkan Kayaoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Havza İlçe Koordinatörü Embiya Yıldız, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Muştu, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve yakınları Keskin Ailesine taziyelerini ilettiler.. 
Keskin ailesine taziyelerini ileten Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan Keskin’in vefatı ile büyük bir üzüntü yaşadıklarını ifade ederek; “ Teşkilatımızın değerli üyesi, aynı zamanda sevdiğimiz bir abimizin acı kaybını yaşamaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve ilçe yönetimimize başsağlığı diliyorum.” dedi.
Havza Belediye Başkan Vekili Ahmet Rafet Ergin Keskin’in sevilen bir insan olduğunu belirterek; “Belediye olarak bir aileyiz. Keskin ailesine Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.” Dedi.
Taziyeleri kabul eden Keskin ailesine bir açıklama yapan oğlu Havza Belediyesi Elektrik Teknisyeni Oktay Keskin ;“Bizlerin acısına ortak olarak acımızı paylaşan ve taziyelerini bildiren herkesten Allah razı olsun. Gerek cenazemize katılan gerekse bizlere ulaşarak taziyelerini bildiren herkese teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4