Albayrak: Çalışmalar deltanın geleceğine ışık tutacak

2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Orman ve Su İşleri 11. Bölge Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen, Kızılırmak Deltası’nda ‘Sürdürülebilir Yaşam ve Doğa’ programı, sonuç değerlendirme toplantısı ile sona erdi.

Albayrak: Çalışmalar deltanın geleceğine ışık tutacak ABONE OL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen yoğun programların ardından konuşmacılar tarafından verilen bilgiler doğrultusunda sonuç değerlendirme toplantısı yapıldı. Moderatörlüğünü Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ZennubeAlbayrak’ın yaptığı toplantıda program boyunca gerçekleştirilen panel ve çalıştaylar değerlendirildi.

Albayrak, programın verimli olduğunu belirttiği konuşmasında, “Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak böyle bir programı gerçekleştirmek bizleri oldukça mutlu etti. Burada iki gün boyunca Kızılırmak Deltası’nın önemi başta olmak üzere, su yönetimi, ekolojik turizm ve sürdürülebilir üretim sistemleri gibi bir çok konuda bilgilenmiş olduk. Türkiye’nin çeşitli ilerinden gelen alanında uzman öğretim görevlilerimiz tarafından yapılan sunumlar ve çalışmalar delta ile ilgili yapacağımız çalışmalara ışık tutacak. Bu programda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim” diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2016, 02:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4