Arat Otomasyon - Murat Yurt teşekkür etti!

Otomasyon sistemlerinde Samsun'da akla gelen ilk markalardan biri olan Arat Otomasyon'un sahibi Murat Yurt, Samsun 5. İnşaat Fuarı'ndaki standını ziyaret edenleri yayımladığı mesaj ile teşekkür etti.

Arat Otomasyon - Murat Yurt teşekkür etti! ABONE OL

Otomasyon alanında Samsun’un öncü firmalarında olan Arat Otomasyon, yeni nesil otomasyonları ile Samsun 5. İnşaat Fuarı’nda yer aldı. Ürünlerini tanıtmak ve yeni fırsatlar yakalamak için Samsun İnşaat Fuarı’na katıldıklarını belirten Arat Otomasyon İşletme Sahibi Murat Yurt firmalarını anlattı. Yurt, “Arat Otomasyon 1996 yılından itibaren otomasyon sektöründe dünyanın en kaliteli markaları ile çalışarak, teknik bilgi teknolojisi ve kusursuz hizmet anlayışıyla birçok başarılı projeye imza atmıştır” dedi. 

BU BİZİM İLKEMİZ
Bölgedeki en önemli markalardan biri olduklarını belirten Yurt haber gazetesine verdiği demeçte, “Arat Gate; otomatik kapı sektöründe bölgedeki en önemli markası olarak güvenliği ve kaliteye kusursuz bir şekilde müşterisine ulaştırmak, satış sonrası hizmetiyle de kullanıcısının her zaman yanında bulunmak, üretim ve satış hacmiyle öncü kapı üreticisi ve büyük projelerde referans nokta olmayı sürdürmeyi ilke haline getiren bir firma olmayı başarmıştır” diye konuştu.

Arat Otomasyon'un sahibi Murat Yurt, Samsun 5. İnşaat Fuarı'ndaki standını ziyaret edenleri yayımladığı mesaj ile teşekkür etti. 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366