banner341

Aşı için 2 bin kişiyi ikna eden Küçükoğlu'na başarı belgesi - Samsun Haber

Samsun'da 5 bin kişiyle görüşerek 2 bine yakınını doğru bilgilendirmeyle ikna eden İlkadım İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli Tıbbi Sekreter Emel Küçükoğlu'na başarı belgesi verildi.

Aşı için 2 bin kişiyi ikna eden Küçükoğlu'na başarı belgesi - Samsun Haber ABONE OL

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hatice Öz ve tereddütleri olduğu için aşı yaptırmayan yaklaşık 5 bin kişiyle görüşerek 2 bine yakınını doğru bilgilendirmeyle ikna eden İlkadım İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli Tıbbi Sekreter Emel Küçükoğlu'nu özverili çalışmaları dolayısıyla başarı belgesiyle ödüllendirdi.
Koronavirüsün ülkemizde ve ilimizde görüldüğü ilk andan itibaren canları pahasına büyük bir fedakarlıkla çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza bu mücadelenin en ön safında yer alarak ortaya koydukları gayret için minnettar olduklarını ifade eden Sayın Valimiz, aşının gücüne inanarak ilk fırsatta aşısını yaptıran tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederek, aşı konusunda çekinceleri olduğu için henüz aşı yaptırmamış olan veya dozlarını tamamlamamış olanlara kulaktan dolma bilgilere itibar etmemeleri ve resmi kaynaklardan alacakları doğru bilgilerle tereddütlerini gidererek bir an önce aşılarını yaptırmaları çağrısında bulundu.

Gazeteniz Olsun Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4