banner303

Askon Samsun Şube Başkanı Okudan: İç Güvenlik Yasası Uygulansın

Kısa adı Anadolu Aslanları İşadamları Derneği olan ASKON Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, artan terör olayları nedeniyle bütün bir Türkiye’nin teyakkuz halinde olduğunu belirterek, “Devletin son çıkardığı İç Güvenlik yasasını tamamıyla devreye sokmalı ve teröristlere anladığı dilden cevap verilmelidir” diye konuştu.

Askon Samsun Şube Başkanı Okudan: İç Güvenlik Yasası Uygulansın ABONE OL

Okudan,“Teröristler devletin göstermiş olduğu sivillere zarar vermeme hassasiyetine rağmen özellikle de askerimize ve polisimize yönelik hain saldırılarını devam ettiriyor. Artık yeter. Bunlara karşı daha sert tedbirler alınmalı ve anladıkları dilden ve sert bir biçimde karşılık verilmelidir. Çünkü yarın nereye saldıracakları belli değildir. Onun için hükümet Türkiye’nin bu teröristlerden temizlenmesi için ne gerekiyorsa derhal yapmalı ve milleti bu terör belasından tamamen kurtarmalıdır” ifadelerini kullandı.

DEVLET BUNLARA HADLERİNİ BİLDİRMELİ

İçimize nifak sokmaya çalışan iç ve dış mihrakların terörü tırmandırmaya devam ettiklerini de sözlerine ekleyen ASKON Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, “Kürtlerin hakkını savunduklarını iddia eden örgütlerin de gerçek yüzü tamamen ortaya çıkmıştır. Aklıselim Kürt vatandaşlarımız da bunu görmektedirler. Son zamanlarda gelen şehit haberleri artık milletin sabrını taşırmıştır. Bu terör saldırıları teröristlerin son çırpınışlarıdır.. Ancak umduklarını bulamayacaklardır. Amaçlarının barış olmadığı ortaya çıkan terör örgütüne karşı hükümet gerekenden de fazlasını yaparak, bunlara haddini bildirmelidir” şeklinde konuştu.

Okudan şöyle devam etti,

 

“Bugün de yüreğimiz yandı. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Terörü lanetliyor ve herkesi ayrılıkları bir yana bırakarak teröre karşı dayanışma içerisinde olmaya davet ediyorum. İnanıyorum ki Türkiye hep birlikte bu zor günlerin de üstesinden gelecektir" 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2015, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner305

banner4