Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi'nden dev proje

7 Nisan Dünya Sağlık Gününde, Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifinden Sağlıkta Dev Proje; SAĞLIKTA FIRSAT EŞİTLİĞİ, ‘YARINA ERTELEME SAĞLIK KART’

Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi'nden dev proje

Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi, 7 Nisan Dünya Sağlık Günü’nde yepyeni bir projeye daha imza attı.  Samsun’da yaşayan her kooperatif üyesine ve ailelerine, özel sağlık kuruluşlarında yüzde 35’ye varan indirim sağlayan "Yarına Erteleme Sağlık Kart" uygulamasını başlattı.
"Yarına Erteleme Sağlık Kart" tanıtım lansmanında konuşan  Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi başkanı Metin Sinecek, ‘ Tüm dünyada etkisi  devam etmekte olan salgın hastalık en çok yerel esnafımızı etkiledi. Üyelerimizin büyük bir çoğunluğu günlerce işletmelerini kapattı. Birçok üyemiz de faaliyetlerine kısıtlamalar getirmek zorunda kaldı. Üyelerimiz günlük giderlerini bile karşılamakta zorluk çekiyor. Maalesef yaşanılan bu zor günler hala devam etmektedir.  Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi olarak esnafımızın bu zor günlerinde yanlarında olabilmek adına, sağlıkta fırsat eşitliğini sağlamak adına "Yarına Erteleme Sağlık Kart" uygulamasını  başlatmış  bulunmaktayız. Tüm üyelerimizin sağlığı ve yarınları bizim için önemli’’ dedi.


 Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifinin “Yarına Erteleme Sağlık Kart” projesine katılan yüzde 35'ye kadar indirim imkânı sağlayan Sağlık Kart'a, Samsun'da yaşayan veya Samsun'da ticari faaliyette bulunan tüm üyelerimiz hiçbir koşul aranmadan sahip olabiliyor. 'Yarına Erteleme Sağlık Kart' uygulaması ile sağlık hizmetinde fırsat eşitliğini sağlamayı amaçlamaktayız. 'Sağlık Kart'ın, sağladığı indirimler arasında, poliklinik muayeneleri, laboratuar tahlilleri, doğum paketleri, ağız ve diş sağlığı, göz hastalıkları, saç ekimi, ayakta ve yatarak tüm tedavi ve tıbbi hizmetler yer alıyor. Ayrıca anlaşma yapılan hastaneler arasında Liv Hospital, Medicana, VM Medical Park, Atasam Hastanesi, Büyük Anadolu Hastanesi, Romatem, MediLiv ve  Medibafra, gibi çok sayıda özel hastane ve özel sağlık işletmesi yer alıyor.


YARINA ERTELEME SAĞLIK KARTIN GEÇERLİĞİ OLDUĞU KURUMLAR;
Samsun’da yaşayan ve Samsun’da ticari faaliyette bulunan tüm vatandaşların yararlanabileceği Yarına Erteleme Sağlık Kart uygulamasına katılan özel sağlık kurumları ise şöyle sıralandı:
MEDİCANA
VM MEDİCAL PARK
LİV HOSPİTAL
ATASAM SAĞLIK GRUBU
BÜYÜK ANADOLU HASTANESİ
MEDİLİV
ROMATEM
MEDİBAFRA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344